Alija Kārtere. Ziemas māja

Esmu dzimusi un augusi Oklahomā. Mana māte bija skolotāja, bet tēvs - lauksaimnieks un lopkopis. Man ir viena vecākā māsa.

Vidusskolā es ļoti aktīvi darbojos vairākās studentu organizācijās un pabeidzu savas vecākās klases ar līdzfinansējumu. Pēc tam es apmeklēju Oklahomas Valsts universitāti un Kornela universitāti un pirms rakstīšanas uz pilnu slodzi vairākus gadus strādāju lauksaimniecības nozarē.

Mans pirmais romāns “Cheating at Solitaire” (Berkley) tika publicēts 2005. gadā. Nākamajā gadā es publicēju solitēra turpinājumu "Learning to Play Gin". Šobrīd tajā sērijā vairs nav plānu nākamajām grāmatām.

Manu pirmo romānu jauniem pieaugušajiem "I’d Tell You I Love You but Then I’d Have to Kill You", 2006. gada aprīlī publicēja Disnejs-Hiperions. "Love You Kill You" (kā mēs to saucam) sekoja "Cross My Heart" un “Hope to Spy” (2007. gada oktobris), "Don’t Judge a Girl By Her Cover" (2009. gada jūnijs), "Only the Good Spy Young" (2010. gada jūnijs), "Out of Sight, Out of Time" (2012. gada marts). "United We Spy" (2013. gada septembris) ir sestais un pēdējais "Gallagher Girls" romāns.

Es esmu arī "Heist Society" (2010. gada februāris) un tā turpinājumu “Uncommon Criminals” (2011. gada jūnijs) un “Perfect Scoundrels” (2013. gada februāris), kā arī Heist Society pasaulē iestatīts Ziemassvētku romāns: "The Grift of the Magi" (2016, novembris).

2013. gada janvārī es publicēju krustenisko romānu "Double-Crossed", kurā ir varoņi gan no Gallagher Girls, gan Heist Society. Tas ir bez maksas pieejams vietnē spiesandthieves.com un visur, kur tiek pārdotas e-grāmatas.

ALL FALL DOWN ir pirmā sērijā "Embassy Row". Tas tika publicēts 2015. gada 20. janvārī, un ar Scholastic tika uzsākta jauna trīs grāmatu sērija. SEE HOW THEY RUN tika izlaists 2015. gada 22. decembrī. Sērija tiks noslēgta ar TAKE the Key and LOCK HER UP, kas tika izlaista ASV 2016. gada decembrī.

Manas grāmatas ir publicētas vairāk nekā divdesmit valstīs un ir parādījušās bestselleru sarakstos no New York Times, USA Today, Wall Street Journal, Barnes and Noble, IndieBound un Bookscan. Viņi ir pārdevuši vairāk nekā divus miljonus eksemplāru Amerikas Savienotajās Valstīs.

Es esmu viens no laimīgākajiem cilvēkiem pasaulē, un šodien es varu darīt to darbu, ko vēlējos darīt, kad biju bērns, un es tagad dzīvoju Oklahomā.

https://allycarter.com/ally/detailed-bio/

Winterborne Home for Vengeance and Valor, Ziemas māja atriebībai un varonībai

Synopsis

Eiprila nenozīmēja ugunsgrēka sākšanos. Viņa nebija tā, kas salauza vāzi. Eiprila nelūdza dzīvošanu lielā, neglītā savrupmājā ar bāreņu baru, kuri vienkārši nesaprot, ka Eiprila viņiem nepatīk. Galu galā Eiprilas māte kādu dienu ļoti drīz atgriežīsies.

Viss Eiprilai ir jādara, lai atrastu mātes mājienus, kas palikuši masīvajā savrupmājā. Bet Vinterbornas nams slēpj ne vienu vien noslēpumu, tāpēc Eiprilai un viņas draugiem būs jāstrādā kopā, lai atšķetinātu pazudušā mantinieka, baisās leģendas un noslēpumainas mīklas pirms vienīgā māja, kuru viņi jebkad ir zinājuši, pazudīs viņiem uz mūžu.

https://allycarter.com/books/winterborne-home-for-vengeance-and-valor/synopsis/