Aleksandra Brakena. Baisais stāsts par Prosperu Redingu

Apraksts par autori un viņas grāmatu

The Dreadful Tale of Prosper Redding

"Es to sauktu par patiesu prieku, jūs satikt , Prosperu Oušenu Redingu, bet, patiesību sakot, tas mani tikai piesaista, lai iznīcinātu jūsu laimi."

Prospers - vienīgais parastais Redings šīs ģimenes ilgajā leģendārajā vēsturē - tas ir, viņš tāds bija, līdz uzzināja par dēmonu sevī. Izrādījās, ka Prospera dižciltīgais-vecvectēvs, nez cik tur vecvectēvs noslēdza un pēc tam pārtrauca līgumu ar ļaunu dēmonu, kurš maina veiksmi pret mūžīgu verdzību. Un, kas dīvaini, četrus tūkstošus gadu vecais Alastors nav sliecies šo laušanu piedot.

Ļaunais gars ir pamodies ar vienu mērķi - iznīcināt ģimeni, kas viņam ir parādā panākumus un kas viņu nodevusi. Prosperam ir tikai dažas dienas, lai pārvarētu lāstu un izraidītu Alastoru atpakaļ uz dēmonu valstību. Pa to laiku Alastors labprāt viņu moca ar netīriem apvainojumiem un nebeidz mēģināt viņu piesaistīt līgumam. Nē, paldies, es centīšos gūt panākumus bez mūžīgas verdzības.

Bet Prospers nezina, ka dēmona kontrole pār viņa ķermeni katru vakaru pieaug. Un Alastors par to neko daudz neatklāja savam blāvajam (bet, protams, spītīgajam) īpašniekam.

No populārās rakstnieces Aleksandras Brakenas - stāsts par nodevību un atriebību, par vecām skumjām, kas nodotas no paaudzes paaudzē. Vai ir iespējams pilnībā izlabot izdarīto, izkļūt no apburtā loka? Vai arī Prospers un Alastors ir lemti mūžīgai atkārtošanai?

https://fantlab.ru/work807448

Prinča Alastora pēdējā dzīve.

Pirms trīs simtiem gadu liktenis saistīja Prosperu Redingu un Alastoru, Trešās valstības princi. Tagad cilvēciskajam zēnam un ļauno dēmonu valstības mantiniekam ir jāatstāj malā gadsimtiem ilga atriebības dziņa, lai izglābtu visu, kas viņiem patīk.

Alastors vedīs Prosperu cauri dēmonu valstībai, bet ar vienu, lielu noteikumu. Prosperam ir jānoslēdzas ar ļaunu garu, kas mājo viņā, kontrakts, samaksājot ar mūžīgu verdzību pēcnāves dzīvē. Kamēr Prospera māsa paliek ļaunās karalienes Piras rokās, Prosperam nav citas izvēles kā vienoties.

Pēc ierašanās Alastora mīļajā dēmoniskajā mājvietā viņi atklāj, ka dēmonu valstība ir neatpazīstami mainījusies. Zemākie dēmoni ir atņēmuši valdošiem gariem spēku, un nesaprotams spēks, ko sauc par Tukšumu, ātri aprij karaļvalsti. Izmisumā dēmoni pieķeras vienīgajam, kurš, pēc viņas teiktā, var apturēt Tukšumu - Pirai.

Prospers dodas uz bīstamu glābšanas ekspedīciju uz Torni bez atgriešanās, un pret viņa gribu viņš ar līdzjūtību izturas pret dēmoniem, kuri zaudē savas mājas. Pat pret Alastoru, kas dzīvo pēc noteikumiem, kas jaunajā pasaulē ir pazuduši.

Cilvēku un dēmonu likteņi sadūrās, pozīcijas tika noteiktas. Sen Prospera sencis Honors Redings pierādīja, ka cilvēki un dēmoni nekad nebūs draugi. Bet vai Prospers ir tas pats, kā viņa sencis? Un Alastors - vai viņš ir tas pats dēmons, kuru nodeva cilvēks, kuru viņš sargāja?

https://fantlab.ru/work1010150

Par autori.

Valsts - ASV, dzimusi 1987. gada 27. februārī.

Aleksandra Brakena piedzima Fīniksā, Arizonā, un tur uzauga. Viņa ir vidējais bērns ģimenē, un tas nekādā veidā nav ietekmējis viņas dzīvi, izņemot to, ka ģimenes Ziemassvētku fotogrāfijās viņa tiek noslēpta starp vecāko māsu un jaunāko brāli. Viņas bērnība, varētu teikt, bija raksturīga ar vienu lielu izņēmumu: viņas tēvs bija liels "Zvaigžņu karu" cienītājs, un, būdama maza meitene, rakstniece apmeklēja tik daudz kolekcionējamus figūru veikalus, StarWars konventus un tamlīdzīgus pasākumus, ko ir grūti iedomāties!

Aleksandra ir beigusi Viljama un Marijas koledžu Virdžīnijā. Tur viņa studēja angļu valodu un vēsturi, un otrajā gadā viņa sāka rakstīt savu pirmo darbu, kas sākotnēji tika iecerēts kā dzimšanas dienas dāvana labākajai draudzenei Karlai. Bet tas tika pabeigts sešus mēnešus pēc īstā laika, un Aleksandra nolēma izmēģināt savu veiksmi un mēģināt to publicēt. Romāns stāsta par pasaku valstību un meiteni vārdā Sidela Merabila, kura, lai glābtu savu ciematu no sausuma, ir spiesta doties dzīvot kopā ar lietus dāvājošu burvi.

Rakstniece noslēdza līgumu ar savu pārstāvi viņas 21. dzimšanas dienā. Tajā pašā gadā romāns “Brightly Woven” tika pārdots izdevniecībai «Egmont USA», bet tika publicēts vēlāk, 2010. gadā. Aleksandra lielāko daļu koledžas izlaiduma kursu pavadīja pie visa veida labojumiem, pārējo laiku veltīja pašapziņas celšanai un tam, ko viņa gatavojas darīt dzīvē.

Pēc diploma saņemšanas Aleksandra devās uz Ņujorku, kur viņa joprojām dzīvo. Viņas galvenā nodarbošanās ir saistīta ar bērnu grāmatu tirdzniecību. Par šo darbu rakstniece papildus absolvēja īpašus kursus Kolumbijas universitātē. Un brīvajā laikā viņa turpina radīt: piemēram, pirms pāris gadiem viņa pabeidza savas triloģijas “Tumšie atspulgi” («The Darkest Minds»; s;akumā tie vajadzēja saukties «Black is the Color»), noslēdzošo daļu, kas stāsta par nākotnes pasauli, kurā noslēpumaina slimība aiznesa Amerikas bērnu lielākās daļas dzīvības, un varone Rubija, kurš brīnumainā kārtā izdzīvoja, parādīja biedējošas spējas, kuras viņa nespēja kontrolēt. Pirmo sērijas romānu krievu valodā AST publicēja 2015. gada oktobrī. Tiesības uz cikla filmas adaptāciju gadu pirms pirmā romāna izdošanas oriģinālā nopirka filmu kompānija 20 Century Fox - izdošanas datums vēl nav paziņots. 2016. gada jūlijā kļuva zināms, ka gaidāmās filmas režisore būs multfilmas “Kung Fu Panda” otrās un trešās daļas režisore Dženifera Ju.

Brakena 2015. gadā pievienojās Zvaigžņu karu visumam, rakstot "Jauna cerība. Princese, nelietis un lauku zēns ”, kas iekļuva slavenās filmas franšīzes turpinājumu starpautoru ciklā. Krievu valodā darbu vēlāk publicēja izdevniecība ABC. Pašlaik rakstniece strādā pie jaunas mistiskas sērijas.

© MyRziLochka fantlab.ru (informācija no oficiālās mājaslapas)

Mājaslapa.

http://alexandrabracken.com/

Brakenas blogs.

https://bracken.livejournal.com/