Paļāvies uz ROOKEE, biznesmenis nevīlās: jau pēc pāris mēnešiem viņš iekļuva līderu trijniekā. Bet, kāpēc tad Krivorukovs izdarīja pašnāvību? Vienkāršas kļūdas dēļ. Viņš ievadīja Yandex meklētājā savas mājas lapas nosaukumu un... neieraudzīja to pirmajās sarakstu lapās. Ņēma un nošāvās. Kā noskaidrojās vēlāk, uzņēmējs vienkārši bija kļūdījies, ievadot savas lapas nosaukumu, tāpēc arī bija saņēmis negaidītu rezultātu, it kā viņa lapa vairs nav populāra.
Tagad kredītus maksās viņa ģimene: Krivorukova onlaina bizness nes labu peļņu.
Uz biznesmeņa kapa pieminekļa esot tāds teksts: Дорогой, спасибо, что отдал нас в хорошие ROOKEE! Netulkojama vārdu spēle: „Dārgais, paldies, ka atdevi mūs labās ROKĀS!”
http://fishki.net/comment.php?id=138785
2.
Princese un varde. Autors Naomi Laeuchli.
Pēc tam, kad uz ekrāniem iznāca Disneja filma „Princese un varde”, vairāk nekā 50 bērni, pārsvarā jaunas meitenes, jaunākas par 10 gadiem, nonāca slimnīcā ar diagnozi – salmoneloze, jo mēģināja rīkoties kā princese Tiana no filmas, bija skūpstījušas vardes, cerot, ka tās pārvērtīsies par princi. Taču, tā kā vardēm ir nelāgs paradums, būt inficētām ar salmonellu, tad rezultātā tika vienīgi gūta mācība, ka filmas nevar uztvert pārāk nopietni.