Un tā visos vēstures posmos. Jaunākais piemērs: PSRS KP vēsture ir tikusi pārrakstīta - piecas reizes. Atlika tikai kādam partijas bosam krist nežēlastībā - ārā no vēstures. Un vai tad agrāk bija savādāk? Ņemsim kaut vai mūka Nestora sarakstīto "Pagājušo gadu vēsturi" (krieviski - Повесть временных лет). Vispirms, jau pats Nestors to koriģē, pēc tam par tās autoru sevi
sauc mūks Silvestrs no pavisam cita klostera. Un pēc tam uzrodas vēl trešais autors un koriģētājs Vasīlijs. Viss tāpēc, ka tajā laikā konkurē Ziemeļu (Novgorodas Rjurikoviču) un Dienvidu (Kijevas Askolda) dinastijas. kas gūst pārsvaru, tam par labu mainās hronikas.
Tad nu minētais Aleksandrs Buškovs cenšas ieviest skaidrību un saprast, kas tad īstenībā tur ir noticis. Un, kāpēc Krievija ir tieši tāda, kāda tā ir? Ne visai normāla. Kas īstenībā ir bijusi Zelta Orda un kāpēc tik varena valsts pazudusi gandrīz bez pēdām. Tikai nejaukt ar Jaunās Hronoloģijas vēstures falsificētājiem!
http://lib.rus.ec/b/108979/read
Autors desmit gadu laikā, kopš iznākusi pirmā grāmata "Krievija, kuras nebija", ieguvis daudz jaunu liecību, šis tas palicis no vecās grāmatas, bet vispār, tas ir pavisam jauns izdevums tiem, kurus patiešām interesē, kāpēc Krievija ir tāda, kāda tā ir. Protams, ņemot vērā, ka autors ir impērists (galēji labējais), bet tas nav tik ļoti jūtams, jūtamāka ir autora sāpe par to, ka Krievija nav kļuvusi normāla valsts, bet mocās ar saviem kompleksiem.
Minētajā adresē, laikam šo grāmatu var izlasīt internetā, taču tā ir iznākusi arī kā grāmata.
http://www.litportal.ru/genre23/author44/book35087.html
Grāmata ir uzrakstīta dzīvā valodā un aizrauj ar neparastu skatu uz it kā zināmo šīs valsts vēsturi, iespējams daudzos krievos izsaucot niknumu un naidu.
Sīkāk par Aleksandru Buškovu var lasīt šeit: