Zivs. Gyo

Šausmu anime, ko daži uzskata par ļoti labu. Režisors Takajuki Hirao. 2012. gads, 70 minūšu filma.

Nav tik bieži redzēts, ka japāņu kino dāvina anime pielūdzējiem kvalitatīvu darbu šausmu žanrā, taču tagad skatītāju uzmanībai tiek piedāvāts viens līdzīgs kinoprojekts, kas aizvedīs jūs aizraujošā ceļojumā, kopā dažiem galvenajiem varoņiem.

Sākumā Kaori ar divām draudzenēm vienkārši plānoja atpūsties jūras krastā, padzīvojot līgavaiņa tēvoča pludmales mājā, taču visu jautrību pārtrauc dīvaina radījuma ierašanās. Liela, staigājoša zivs uzbrūk cilvēkiem – radījums zvēriski izrīkojas ar katru ceļotāju, kurš ieradies šajā brīnišķajā salā. Galvenajiem personāžiem ir jāpretojas šausmīgajam monstram, kam ir svešas jūtas un nožēla.

Pa ceļam draudzenes cenšas noskaidrot, no kurienes šis asinskārais radījums nāk, tā kā uzskata, ka tieši tajā apstāklī, uzzinot, no kurienes monstrs nāk, var rast atbildi, kā to pieveikt. Meitenēm nāksies pārvarēt daudz šķēršļu un zaudējumu, nav fakts, ka katra no potenciālā upes monstra upuru trijotnes spēs atgriezties mājās.

http://hdrezka.ag/animation/horror/18030-ryba.html

Treileris.

https://www.youtube.com/watch?v=iZugt3fiBe0

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/10417/Gyo

Apraksts.

«Zivs» ir vienīgais anime, kas uzņemts pēc Dzjundzi Ito mangas motīviem.

Ārpilsētas mājā pusaudžu grupai uzbrūk zivs, kas skraida uz kājām kā zirneklis. To nogalina, taču pēc tās vietā parādās staigājoša haizivs, kas smird pēc puvuma un nesas pa māju, graujot visu savā ceļā. Vēlāk noskaidrojas, ka tādas zivis ir pārpildījušas visas Tokijas ielas, izplatot vīrusu, ko saķēris, cilvēks sāk uzpūsties un pūt.

Negribas spoilerus, bet pateikšu. Zivis kustina mehānisms, ko darbina gāzes, ko izdala miris, pūstošs ķermenis. Tā uzdevums ir inficēt pēc iespējas vairāk cilvēkus, lai staigātāju armija vairotos. Filmas gaitā tiek noskaidrots, ka tas viss ir aizmirsts bioloģisks ierocis, kas „izrāvies brīvībā”.

Ja jūs mīlas šausmu filmas un jums gribas atklāt sev kaut ko jaunu, tad iesaku šo filmu. Es vispār nesaprotu, kā šādas idejas ienāk Ito galvā. Viss ir drūmi, baisi un pretīgi. Reāli paliek nelabi. Es mīlu anime un esmu skatījies veselu baru visādu šausmu, taču šis vienkārši ir top! Iesaku iepazīt pat tad, ja jūs nemīlat japāņu animāciju!

https://voka.me/ryba-gyo-2012/

Garāks apraksts par mangu krieviski.

http://darkermagazine.ru/page/vtorzhenie-ryb