Zem musketiera zīmes. Anime Sanjushi

1987. gada anime. Laikam jau katra sevi cienoša animācijas valsts savā laikā ir pievērsusies 3 musketieru tēmai. Nav izņēmums arī Japāna. Kunihiko Juamas režisētais seriāls ir arī pierādījums, ka arī šī valsts nepalika malā. Protams, ar savu pieeju un 100% nesekojot oriģinālam. Protams, tik traki, kā dažā labā aktierseriālā, kur no oriģināla praktiski nekas nav palicis pāri, jau nav.

Šī animācijas lente ir uzņemta ēc Aleksandra Djumas [tā oriģinālā!] darba. Taču multseriāla "Zem musketiera zīmes" notikumi netiks atainoti viens pret vienu. Galvenais varonis ir gaskonietis D'Artanjans. Nabadzīga muižnieka dēls. Strīda ar kaimiņu dēļ viņam nākas doties uz parīzi, lai pierādītu savu taisnību, ir jānoskaidro, vai karaliskais zilonis ir lielāks par karalisko govi.

Taču bez strīda Parīzē viņam ir vēl viens sapnis, viņš sapņo iestāties gvardē. Tomēr, ieradies Parīzē, viņš uzduras Rošforam un milēdijai, kuri ir iecerējuši kaut ko šausmīgu un bīstamu.

Šis pāris kalpo kardinālam. Kad D'Artanjans iepazīstas ar viņiem, tad pārdomā savus plānus, tagad viņš vairs nevēlas stāties gvardē. Tajā pašā laikā viņš satiek trīs musketierus un viņam rodas cits sapnis. D'Artanjans paaspēj satikt Konstanci Bonasjē, drēbnieka meitu un stipri iemīlas skaistajā meitenē. Konstance iekļūst sarežģītā situācijā un galvenajam varonim nākas glābt mīļoto!

http://seasonvar.ru/serial-9346-Pod_znakom_mushketera.html

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Three_Musketeers_Anime

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=1112

Turpinājums stāstam ir filma "Anime Sanjushi: Aramis no Bōken" - "Lielais Aramisa piedzīvojums".

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=7227

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/2333/Anime_Sanjuushi

Viki lapa.

http://mental-block.wikia.com/wiki/Anime_San_J%C5%ABshi