WikiLeaks» atklāj Kadafi un Sarkozī patiesās identitātes

«Apollo», Piektdiena, 1. aprīlis (2011)

Ar jaunu, sensacionālu informāciju piektdien klajā nācis «WikiLeaks», atklājot Francijas prezidenta Nikolā Sarkozī un Lībijas diktatora Muamara Kadafi patiesās identitātes.

image003

Foto: SCANPIX/REUTERS

Izrādās, abi attēlā redzamie vīrieši ir A kategorijas Holivudas aktieri – komiķi Nikolajs Pipins (attēlā no labās) un Mumo Mordors (attēlā no kreisās), kas vairāku gadu desmitu garumā tikuši gatavoti šobrīd nu jau režisoram Pīteram Džeksonam uzticētajai kino filmai - Dž.R.R. Tolkīna nekad nepublicētā darba «Hobitu nācija pret Orku karali» ekranizācijai, kuru filmēt bija paredzēts sākt 2012. gada decembrī.

Minētais Tolkīna darbs pirms aptuveni 40 gadiem nonāca nelielas slepenas Holivudas fantasy žanra cienītāju – režisoru grupiņas rokās, kurai bija milzu ietekme politiķu aprindās. Toreiz īpaši sasauktā slepenā Holivudas pārstāvju un piecu pasaules valstu līderu kopsapulcē tika nolemts veikt grandiozu, nebijušu eksperimentu, lai abus aktierus -  Pipinu un Mordoru - sagatavotu divu galveno lomu - varonīgā hobitu līdera un orku karaļa lomām.

 

 

Ungāru/franču/ebreju un, kā izrādās, arī krievu izcelsmes Pipinam tobrīd bija 14 gadi, un viņš uzņēmās savu dzīvi veltīt šai vienai lomai, tai nepieciešamās līdera iemaņas apgūstot nevis aktiermeistarības skolā, bet uz Francijas politiskās skatuves. Savukārt 27 gadus vecais Mordors, kas tika nosūtīts eksperimentālajam aktiermeistarības treniņam Lībijā, pārsteidzoši spoži izspēlēja apvērsumu valstī un kļuva par pārliecinošu Lībijas līderi, 40 gadu garumā līdz perfekcijai noslīpējot savas aktierdotības.

Kā viens, tā otrs smagi pārdzīvoja, ka jauno lomu dēļ bija spiesti nolikt malā iemīļoto komiķa arodu, kuru atsvaidzināt varēja vairs vienīgi nelielos tuvinieku un draugu saietos.

Holivudas slepenais eksperiments gaismā nāca 20. martā, vienu dienu pēc Pipina vadītās Rietumu koalīcijas militārās iejaukšanās sākuma Lībijā, kad Stīvens Spīlbergs paziņoja, ka «eksperiments nonācis ārpus kontroles robežām, un abi aktieri vairs nav spējīgi nodalīt savas lomas no realitātes, tādējādi uz spēles liekot visas pasaules nāciju drošību».

http://www.apollo.lv/portal/news/articles/234027/0?show_inbox=1