Vitālijs Radčenko. Avessaloms

Виталий Радченко. Авессалом.

Viņi ir nemirstīgi, taču nav nevainojami. Viņi ir Augstākās būtnes, taču viņiem piemīt visas cilvēku vājības un sliktās īpašības. Tāpat kā cilvēki, viņi pieļauj kļūdas, mīlestības dēļ pazaudē galvu. Vienīgi, nemirstīgo kļūdas cilvēcei var maksāt pārāk daudz...

Parasts reklāmas aģentūras menedžeris tiek ierauts cīņā, ko vairākus tūkstošus gadu izcīna nesamierināmi pretinieki, kuri ir atnākuši no citas, maģijas pilnas pasaules. Puiša dzīve ir sagrauta, viņa meitene traģiski iet bojā. Mēģinot visu saglābt, Avessaloms noslēdz līgumu ar dīvainu tipu, vārdā Goša, un tagad viņām jāuzsāk cīņa ar baiso Pirmo Dienu ordeni, lai atrastu un iznīcinātu Tumsas Eņģeli, kurš slēpjas uz Zemes.

Kopā ar Sargātāju Anastasiju, kura atsaukta viņam palīgos, Avessaloms nokļūst tādu, nāvīgi bīstamu notikumu virpulī, kuru jēgu viņš īsti neizprot, to viņam nepaskaidro un reizēm pat negrib paskaidrot. Riskējot ar dzīvību, viņi meklē varenus artefaktus, to enerģijai būs jāpalīdz Taču, vai puisis ir tik vienkārš, kā liekas? Viņa snauž Spēks, kas pamostas briesmu brīžos. Kas vispār notiks, ja viņš nolems uzsākt pats savu spēli...

https://www.litres.ru/vitaliy-radchenko/avessalom-nachalo/

Garāks apraksts. Arī par otro daļu.

https://oz.by/books/more10860597.html

Saruna ar autoru, kurš priecājas, ka baltkrievi rada savu fantastiku un "nestrādā tēvocim".

https://people.onliner.by/opinions/2015/11/04/mnenie-322

Autobiogrāfija.

Liekas, ka dzimis 1974. gada 30. jūnijā. (Vienkārši minēts datums bez norādes.)

Par sevi: «Es piedzimu Magdeburgā, Vācijā, taču no turienes mani atveda vēl tad, kad nebiju sasniedzis vecumu, kad varēju iet balsot. Uzaugu Lidā, grodņas apgabalā. Turpat pēc skolas beigšanas sāku strādāt autobusu fabrikā. Pēc tam pabeidzu Grodņas Mākslas koledžu specialitātē "Masu svētku un pasākumu režisors'. Nedaudz pastrādāju 'kultūras" sfērā. Tad sākās mana karjera radio. Programmu vadītājs Lidas radio, programmu direktors Grodņas radio (neveiksmīga pieredze) un beidzot, režisors Radio Unistar, Minskā. Vienmēr mani ir aizrāvusi mūzika.

Pēc Zodiaka zīmes es esmu Vēzis - ūdens zīme, bet ūdens vienmēr aizpilda tukšumus. Kad izziņoja 75% kvotu radio, es radīju projektu  EXL-lait, kas orientēts uz radioēteru. 2012. gadā es to pabeidzu ar Gada dziesmas prēmiju ONT. Pēc tam, jau Minskā bija projekts ar grupu Long Way».

Romāna "Avessaloms. Sākums" izdošanas projekts tika izvērsts kraudfandinga-platformā un lasītāji to uztvēra pozitīvi. Tas ir pirmais, mistiskais piedzīvojumu romāns, kura darbība notiek Baltkrievijā.

https://oz.by/people/more90114769.html