Vilcene un septiņi draugi. Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi

2010. gada anime. Režisors Josiaki Ivasaki. Komēdija par vidusskolēnu dzīvi. Ar drāmas elementiem. Galvu reibinoši piedzīvojumi. Fanserviss it kā ir? Bet neuzbāzīgs. Fantastika - nav

Kas cilvēkam visvairāk rūp? Protams, ka īsta draudzība. Tagad jau ļoti sarežģīti satikt īstus draugus, kuri varētu tev palīdzēt sarežģītās situācijās un nekad nenodotu. Taču daži cilvēki dara labu tikai tad, kad viņiem kāds ko labu izdara viņiem pašiem.

Japānā eksistē kāda organizācija, ko sauc par Otogi akadēmiju. Tās darbinieki palīdz bērniem, kas mācās, vidusskolas vecāko klašu audzēkņiem, darot viņu vietā mājas darbus un citas lietas, kas saistītas ar mācībām. Un ne tikai. Palīdzība ir abpusēja, kad vajag, arī skolēni steidz palīgā tiem, kas viņus ir atbalstījuši.

Organizācijas dalībnieki ir sava amata meistari - viņi spēj izdarīt jebko. Nav tādas problēmas, kas viņus iedzītu strupceļā. Vēl viņi ir pilni enerģijas! Šie iniciatīvas pilnie jaunieši var gāzt kalnus!
Paši aktīvākie komandas biedri ir Rjoko, kurai pirkstu mutē neliec, un Ringo, kura, tieši otrādi, ir klusa un kautrīga. Rjosi ir jauniņais komandā, taču jau ir paspējis pirms tam iemīlēties Rjoko. taču viņš ir super-kautrīgs un ļoti bailīgs. Kā gan viņam te veiksies! Tomēr Rjoko dēļ viņš ir gatavs uz visu. Komanda cenšas visādi palīdzēt audzēkņiem un uzdevumus viņiem dod biedrības prezidents. Viss būtu labi, ja viņi nenokļūtu muļķīgās situācijās...
http://seasonvar.ru/serial-7190-Volchitca_i_semero_druzej.html

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/7769/Ookami-san_to_Shichinin_no_Nakama-tachi

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Okami-san_and_Her_Seven_Companions

Skat. anglisku variantu.

https://www.crunchyroll.com/okami-san-and-her-seven-companions

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt1685410/

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=11221