Viduvējība no Maģijas skolas. Mahouka Koukou no Rettousei

Visai jauns japāņu anime seriāls, kur maģija vienojas ar zinātni. 2014. gads, galvenais režisors Ono Manabu un daudzi citi, kas strādājuši tikai pie dažām sērijām. 16+

21. gadsimta vidū uz Zemes notiek globālas pārmaiņas klimatā, kas izraisa badu un resursu nepietikšanu, tā rezultātā sākas 3. pasaules karš, izdodas izvairīties no atomkara. Tas pateicoties maģijai, kas uzplaukst līdzās zinātnei, tomēr cilvēku skaits uz pasaules sarūk līdz 3 miljardiem. Lai saglabātu līdzsvaru arī turpmāk, jaunos magus apmāca īpašās, elitārās skolās, jo maģija nepiemīt visiem.

Skolā tiek pieņemti arī brālis Tacuja un gadu jaunākā māsa Mijuki Šibas. Brālis ir spēcīgs teorijā, bet vājš praksē. Toties trenējas japāņu cīņas mākslās. Māsa ir izcilība. Abiem jauniešiem skolā uzreiz nākas saskarties ar neformālo iedalījumu šķirās: skolēnu elite ir "ziedi", bet vājākie skolēni - "nezāles". Nezāļu rangā iekļūst arī galvenais varonis. Māsa iekļūst elitē, viņai pat uztic runu, pārstāvot pirmklasniekus, pirmās skolas dienas svinīgajā sarīkojumā. Brālis ir ļoti uzņēmīgs, taču viņam maģija īsti nepadodas. Tomēr viņam skolā rodas arī draugi un, protams, arī ienaidnieki no "ziedu" puses.

Seriāls vēsta par jauniešu dzīvi, veiksmēm un zaudējumiem, un ceļu uz nākotni 21. gadsimta beigās.

Seriāls krievu valodā: http://seasonvar.ru/serial-9327-Neputvyj_uchenik_v_SHkole_Magii.html

Par seriālu fanu lapā: https://myanimelist.net/anime/20785/Mahouka_Koukou_no_Rettousei

Kā parasti, seriāls ir veidots pēc japāņu vieglo romānu sērijas motīviem. To autors ir Satou  Tsutomu, ilustrācijas - Ishida Kana.

Par seriālu vēl vienā lapā: https://anilist.co/anime/20458/MahoukaKoukounoRettousei