Vidusskola DxD. High School DxD

Kārtējais harēma anime no vidusskolnieku dzīves. 2012. gads, režisors Tecuja Janagisava. Stipri erotisks, uz galējās robežas, lai nesauktu par porno. Ierobežojums 18+ erotisko skatu dēļ. Nosaukuma tulkojumā - var būt nesaprašanās ar to, ka tas, ko ārzemēs sauc par augstskolu, pie mums ir vidusskola.

Kāds mērķis dzīvē var būt 17 gadus vecam japāņu skolniekam Isejam Hjodo? Viņš ļoti labi zina, ko viņam vajag. Tieši šī mērķa dēļ viņš iestājas senāk bijušajā Komao sieviešu akadēmijā. Tagad tur var mācīties arī pretējais dzimums. Jauneklis savā naivumā cer, ka puišu trūkumā, mācoties kopā ar meitenēm, viņš saņems visu pretējā dzimuma uzmanību. Taču, neskatoties uz to, ka iet jau otrais mācību gads, meitenes nemaz tā necenšas ļaut Hjodo un viņa draugiem sev tuvoties - viņas meklē skaistu puišu uzmanību, tajā pašā laikā jauneklim ar draugiem nākas izdomāt visu ko, lai spētu satuvināties ar savām klasesbiedrenēm.

Par skolas karalieni Riasu Gremori jaunekļiem nākas tikai sapņot. Taču drīz vien Iseja lūgšanas tiek uzklausītas - viņš iet uz satikšanos ar meiteni. Kāds gan ir viņa šoks, kad jau pirmajā randiņā viņam vēderā ietriec pusmetru garu tērauda asmeni. Jaunekli izglābj neviena cita, kā pati skolas karaliene, kura izrādās dēmonu princese. Pēc tāda šokējoša sākuma, filmas varonis pats kļūst par dēmonu un slavenās Riasas Gremori vasali, tas dod viņam tiesības kļūt par Gremori ģimenes kaujas vienības biedru. Vienība slēpjas aiz skolas okulto zinātņu kluba maskas. Tās ienaidnieki ir - kritušie eņģeļi, kas ne ar ko neatšķiras no visiem ļaundariem, viņu mērķis ir sagrābt varu tumšajā pasaulē.

Kāpēc jaunais cilvēks ir vajadzīgs abām ar superspēku apveltītajām, karojošajām pusēm? Kāpēc viņš ir kļuvis par strīdus ābolu? Dabiski, ka atbilde slēpjas superspēkā, kas piemīt galvenajam varonim, kurš pats ir pārliecināts, ka tieši viņš ir pelnījis Japānas augsto titulu - Harēma karalis. Taču pagaidām viņam jāiedzīvojas savā jaunajā ampluā – kā dēmonam.

Seriāls krievu tulkojumā.

http://seasonvar.ru/serial-5080-Vysshaya_shkola_DxD.html

Seriāls, kas uzņemts pēc tāda paša vieglā romāna, kaut arī pilns ar klišejām, kļūst tik populārs, ka tiek uzņemti pat trīs tā turpinājumi: High School DxD New (2013), High School DxD BorN (2015) un High School DxD Hero (2018).

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=13558

Fanu Vikipēdija.

http://highschooldxd.wikia.com/wiki/Main_Page

Mangas sērija par "Vidusskolu DxD". Teksts angļu valodā.

https://mangarock.com/manga/mrs-serie-103959