Vidusskola DxD. 4. daļa "Varonis"

Ranobe, ko var lasīt krieviski. Tas ir, vieglais romāns. Reitings: mīl praktiski tikpat, cik nemīl.

Anime "Vidusskolas dēmoni 4. Varonis". Burtiskā tulkojumā "Vecākā skola", japāņiem tā ir tas, kas mums vidusskola. Režisors Sueda Josifumi. Reitings - virs 18 gadiem.

Isejs Hjodo bija parasts, norūpējies vecāko klašu skolnieks. Ar saviem draugiem-gīkiem viņš caurām dienām sapņoja tikai par pupiem. Taču viņa bezrūpīgā skolas dzīve drīz beidzās. Kādu reizi viņš satiek liktenīgu skaistuli - dēmonu, kas atnākusi pēc viņa dvēseles. Būtu atvadījies no dzīves mūsu varonis, bet viņam paveicas. Viņa glābēja, dēmoniskā kundze Riasa Gremori - skolas zvaigzne un okultisma pulciņa vadītāja - saglabā viņam dzīvību, pārvēršot viņu par savu dēmonu-minionu. Liekas, ka tāds satricinājums, pāgriezīs katru dzīvi no galvas uz kājām, taču Issejs ir garā stiprs. Viņš nolemj nokļūt Elles aristokrātijas pasaules pašā virsotnē, lai iegūtu harēmu no skaistulēm ar lielām krūtīm.

Trešās sezonas beigās, blēdīgais loki tiek pieveikts. Taču arī Riasas gremori ģimenei nav laika atūsties, viņiem priekšā ir cīņa ar spēcīgāko no jaunākajiem elles dēmoniem - Sairaorgu. varoņi nepārtraukti trenējas, uzlabojot savas spējas, lai kļūtu par pašiem cienījamākiem kandidātiem, kuri spētu nokļūt agstākā ranga dēmonu pulkā.

Noskatīties neizdodas.

https://yummyanime.com/catalog/item/demony-starshej-shkoly-4

Te var skatīties visas sezonas. Krieviski.

http://seasonvar.ru/serial-18453-Vysshaya_shkola_DxD-4-season.html

Vikipēdijā par visu.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_High_School_DxD_episodes

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=20195

Par 5 sezonu.

https://www.monstersandcritics.com/anime/highschool-dxd-season-5-release-date-highschool-dxd-hero-season-2-high-school-dxd-manga-light-novels-compared-to-the-animes-story-arc/

Seriāls angļu valodā.

https://kissanime.ac/Anime/High-School-DxD-Hero-Sub.37295