Vēstniece Kizuna Ai

Kizuna Ai gatavojas kļūt par Virtualo ceļojumu vēstnieci Akihabarā. Vai gatavi Halloween tēmai !!!

Akihabara tūrisma aģentūra 2018. gada 9. oktobrī paziņoja, ka slavenība Kizuna Ai Virtural Youtuber (virtuālā YouTube personība, kas sevi pozicionē kā mākslīgo internetu) būs virtuālo ceļojumu sūtne Akihabarā. Kopš marta viņa ir bijusi arī goda vēstniece, un Kizuna Ai saviem faniem sūta ziņu klipu.

2018. gada 21. oktobrī notiks oficiāla atklāšanas ceremonija, kas apstiprina, ka pasākumā parādīsies Kizuna Ai. Vieta atrodas Sofmap Akiba ēkas 4. stāvā, kur cilvēki, kuri vēlas pievienoties Akihabara Indijas riekstiem, nogaršos tos  no 2018. gada 18. līdz 20. oktobrim.

Ir ne tikai tas, ka Akihabara tūrisma aģentūra gatavojas uzņemt AKIBA festivālu 2018. gada rudenī. Vairāk nekā 60 veikalu, sākot no 18. oktobra līdz 2018. gada 18. novembrim piedalīsies. Virtuālā Youtuber (jūtūbere) Kizuna Ai ir sauklis, kas padara Akihabaru par svētvietu citiem virtuālajiem jūtūberiem.

JR Akihabara stacijas priekššā būs īpaššais veikals "AKIHABARA CONTAINER", kur Kizuna Ai būs pieejama Helovīna tēmā.  Arī raksta autors vēlētos šo vietu apmeklēt.

https://akibatan.com/2018/10/virtual-youtuber-kizuna-ai-is-appointed-as-akihabaras-virtual-tourism-ambassador/

Nu, atvainojiet par kokaino tekstu, tulkot no taizemiešu valodas nav nemaz tik viegli, jo Google tulkotājs - jūs jau ziniet, kādus brīnumus reizēm satulko. Oriģināls angliski.

https://www.crunchyroll.com/anime-news/2018/10/09-1/virtual-youtuber-kizuna-ai-is-appointed-as-akihabaras-virtual-tourism-ambassador

10 minūšu klips, kas iepazīstina ar šo varoni, tikai japāniski.

https://www.youtube.com/watch?v=JWM9Scf_pck