Vērts iepazīt. Regīna no Ķīnas.

Regina Kanyu Wang ir zinātniskās fantastikas rakstniece no Šanhajas, Ķīnā. Regīna aktīvi piedalās vietējos un starptautiskajos zinātniskās fantastikas pasākumos. Viņa vada "The Shimmer Program - Chinese Science Fiction", kas popularizē ķīniešu ZF stāstus visā pasaulē. Viņas darbs ir atzīts ar Ķīnas Nebula balvām un arī ieguvis atzinību fendomā. Viņa ir līdzdibinātāja fantastikas biedrībai "SF AppleCore" un ir World Chinese Science Fiction Association (WCSFA - Pasaules Ķīniešu zinātniskās fantastikas asociācija) padomes locekle. Viņas īsais garstāsts (novella) "Of Cloud and Mist" ir ieguvis Silver Award for Best Novella of Chinese Nebula 2016. Viņas īsais stāsts "Back to Myan"

 

 

uzvarēja SF Comet competition 2015. gada februārī. 1

Regīna divas reizes ir bijusi arī Latvijā: piedalījusies ikgadējā fantastu piknikā un iepazinusies ar LFFB darbu un apmeklējusi UniCon pasākumu. Viņa regulāri apmeklē fantastikai veltītus pasākumus visā pasaulē no Skandināvijas līdz Amerikai. Nupat viņa dodas uz Honkongu, kur piedalīsies Melon HK 2017. 2

Viņa ir arī Fudaņas Universitātes Ziemeļu centra programma vadītāja (Programme Officer) un International PR Manager of Storycom. 2009. gadā viņa vadīja Shanghai Science Fiction un Fantasy fesitvālu.

Ieskatam...

Ievads ķīniešu zinātniskajā fantastikā, ko sarakstījusi minētā autore.

http://mithilareview.com/wang_11_16/