Valkīriju impulss: Nāra. Valkyrie Drive: Mermaid

Anime seriāls. 2015. gads, režisors Kaneko Hiraku. Fantāzija, etti žanrs, tātad ar fanservisu. Milzīgu – kailas krūtis. Tātad, bez šaubām 18+, ja nebūtu fantastika – mierīgi varētu apvainot pedofilijā. Puritāņi var arī tagad. Bet lesbietēm patiks

Kādā no pasaulēm negaidīta mutācija pārvērš izredzētas meitenes varenos ieročos, kas pārsteidz cilvēka iztēli. Lai tāds brīnums rastos, ir vajadzīga saliedēta kaujas vienība no divām meitenēm, kur par ieroci pārvēršas Ekstere, tas ir „Ārējā”, bet viņas pāriniece – Liberatore ir spējīga šo ieroci lietot. Pats apbruņošanās process jeb „Valkīriju režīms” tiek palaists pēc... hm... abpusējas stimulācijas, jo stiprāka ir meiteņu draudzība, jo vairāk spēka un meistarības iegūst iemīlējies pāris!

Par to neko nezināja 16 gadus vecā Mamori Tokonome, kura mierīgi dzīvoja, līdz pirmajam savas Veltes uzliesmojumam, kad viņu satver un nosūta uz mutantu geto, Nāras salu, tad nu pat naivajai meitenei jāsaprot, ka viņai ir izvēle: vai nu sēdēt, kā pelēkai pelei, zemojoties spēcīgāko priekšā, vai arī jāatrod pāriniece un jācīnās, kāpjot pa hierarhijas kāpnēm šajā cietumā vai gladiatoru skolā. Starp citu, izvēli izdara pats liktenis, nosūtot Mamori skaistules Mirei rokās, kura noteikti zina vairāk, nekā runā. Pagaidām uz salas ir arī spēcīgāki pāri, taču, kā runā, vēl nav vakars!

http://animeonline.su/anime-sub/tv-sub/15348-impuls-valkirii-rusalka-valkyrie-drive-mermaid.html

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Valkyrie_Drive

Viki lapa.

https://valkyriedrive.fandom.com/wiki/Valkyrie_Drive_Mermaid

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt5235870/

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=16893

Mājaslapa.

https://www.crunchyroll.com/anime-news/2015/03/31/official-website-for-valkyrie-drive-mermaid-tv-anime-launches

Recenzija.

http://www.allyouranime.net/valkyrie-drive-mermaid-anime-review/