Vairoga varoņa augšupeja. Tate no Yuusha no Nariagari

2019. gada anime. Režisors Abo Takao

Tumšie spēki uzbrūk paralēlajai pasaulei Melmarkai. Uzbrukumi notiek ilgu laiku. Spēku līdzsvars ir salauzts un tumšie spēki ir pārsvarā. Melmarku pašu spēkiem tās iedzīvotājiem glābt nav iespējams. Viņiem nākas meklēt varoņus aiz savas dimensijas robežām. Viņu lūgums sasniedz drosminiekus no pasaules, kas nodrošina aizsardzību pret tumšajiem spēkiem. Naofumi Ivatani un trīs viņam līdzīgi karotāji tiek iesaukti daudz cietušajā Melmarkā. Ierodoties šajā zemē, katrs no viņiem iegūst aizsargekipējumu, bet Naofumi iegūst leģendāru vairogu. Liekas, ka viss ir nokārtojies.

Tomēr no paša sākuma Naofumi saskaras ar dažām problēmām. Puisis nemaz nav vēlējies kļūt par varoni. Viņš no visiem kandidātiem ir pats vājākais. Viņš arī nav tik harizmātisks. Līdzbiedri nolemj atstāt viņu vienu. Kad tas notiek, puisim rodas jaunas nepatikšanas. Vispirms, viņam nozog visu sākumā piešķirto. Ekipējumu un naudu, izņemot vairogu, kas viņam vairs nav atņemams. Turklāt pašu viņu visā apvaino. Arī savas viltus palīdzes izvarošanā. Pierādīt, ka viņš tāds nav, puisis nespēj. No viņa visi sāk vairīties. Tomēr atrodas kāds tirgotājs, kurš viņam notic. Puisis nolemj cīnīties saviem spēkiem pasaulē, kas ļoti atgādina videospēles, ar ko viņš mūsu pasaulē bija aizrāvies. Tāpēc, ir jāatrod palīgi, kas varētu cīnīties, jo paša spēkos ir tikai aizsardzība. Vairogs nav uzbrukuma ierocis.
 

http://animevost.org/tip/tv/2217-tate-no-yuusha-no-nariagari.html

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/35790/Tate_no_Yuusha_no_Nariagari

Viki lapa.

https://shield-hero.fandom.com/wiki/Anime

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Rising_of_the_Shield_Hero

Seriāla varoņi.

https://www.crunchyroll.com/anime-news/2018/08/09/the-rising-of-the-shield-hero-tv-anime-reveals-main-cast-new-key-visual

Pirmie iespaidi.

http://freeaddon.com/tate-no-yuusha-no-nariagari-first-impression/