Vai patiesi cilvēciņš? 15 cm garā citplanētieša skeletā atrod cilvēka DNS.

24.aprīlis 2013

image002Plašu rezonansi izsaucis atradums Čīles tuksnesī: uziets cilvēkveidīgas būtnes skelets, kura garums ir 15 centimetri, bet galva nesamērīgi liela. Zinātniekiem ir nopietnas aizdomas, ka atradums ir humanoīds – citas civilizācijas pārstāvis. To apliecinot arī DNS paraugi.

Stenfordas Universitātes zinātnieki uzskata, ka nu beidzot esam ceļā uz  citu civilizāciju eksistences pierādījumiem. Minatūro humanoīdu atrada Čīlē pirms 10 gadiem. Šo gadu laikā nelielais skelets tika pētīts un vētīts, un pieļāva daudz teoriju, ka atradums tiešā veidā saistīts ar cilvēku. Sešu collu garā skeleta kauli satur vielas, kas atrodas arī mūsu kaulos, kad bijām embrija stadijā. Līdzība ir arī ar pērtiķiem, tomēr būtne nav pērtiķis.

Eksperti saka, ka datorizēti izveidotais būtnes izskats atgādina tādas radības, kādas ļaudis visbiežāk iztēlojas citplanētiešus un marsiešus. Atšķirībā no mūsdienu cilvēka izskata, šim bijusi tumša ādas krāsa un deviņas ribas.

Taču vislielākais pārsteigums: ribās atrastās kaulu smadzenes tik tiešām saturot cilvēka DNS. Prestižās Stenfordas universitātes pētnieku komanda sliecas domāt, ka šis humanoīds bijis vīriešu kārtas būtne.

Izpēte šobrīd tiek turpināta.

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/115754/vai-patiesi-cilvecins-15cm-gara-citplanetiesa-skeleta-atrod-cilveka-dns-video