Uz priekšu, Njaruko-sana! Haiyore! Nyaruko-san

2012.-13. gada anime komēdija. Režisors Nagasava Cujosi. Arī : Nyaruko: Crawling with Love!

Jūs sakiet, kavai? Ņjaškas - japāņu skolnieces? Šis brīnišķais tēls rādās ideāls, lai iemiesotos starpgalaktiskajam Interpolam, kas sastāv vienīgi no Ktukhu dievībām - ar drosmi sirdīs un vēlēšanos atjaunot mieru un taisnību visā galaktikā, taču - diemžēl ar ne visai ierastu izskatu vidēji statistiska mietpilsoņa priekšstatos. Pateikts - izdarīts, uz nelielo, zilo lodīti izsēžas starpplanētu desants, tā sastāvā Njaruko, Kuko un Hasta. Vizītes mērķis, protams, ir cīņa ar Visuma ļaunumu. Jāsaka, ka viņas tikai pēc ārējā izskata ir ņaškas un kavai, zem maigā apvalka slēpjas bargi, taču sirdī taisnīgi senie dievi. Vai jūs šaubieties par to eksistenci? Velti. Viņi ir, nav nekādu šaubu.

http://seasonvar.ru/serial-8002-Vpered_Nyaruko-san-1-season.html

Ktulkhu dievi starpplanētu Interpola dienestā? Kāpēc gan nē, galaktikā ir daudz planētu, tām periodiski uzbrūk dažādas ļaunas neradības, ar kuriem vietējie aborigēni vairs netiek galā. Taču parādīties savā parastajā izskatā, bez šaubām, simpātiskajām dievībām uz visiem mums zināmās zilās planētas nebūtu ieteicams. Aborigēnu nervu sistēma ir tā jau traumēta to monstru dēļ, kas regulāri parādās, tāpēc to nevajag lieku reizi atkal uztraukt ar dievišķajām sejām. Tāpēc vajag iemiesoties kaut kā citā. Mīļas un simpātiskas japāņu skolnieces (to vidū arī galvenā varone Njaruko-sana) - labāku tēlu nemaz nevar iedomāties! Naidīgais oponents paša Elles Sātana izskatā pat iedomāties nevarēja, kas slēpjas aiz maigajām sejiņām, rūtainajiem svārciņiem un baltajām zeķītēm.

http://seasonvar.ru/serial-8003-Vpered_Nyaruko-san-2-season.html

Fanu lapa.

Mahiro Jasaka ir tikai parasts vecākās skolas students, taču kādu dienu viņam pēkšņi uzbrūk bīstams monstrs. Laikam gals klāt, taču viņu izglābj meitene ar sidrabainiem matiem, vārdā Njaruko, kura paziņo, ka īstenībā ir Niarlatoteps no šausmu stāstu autora H. P. Laukrafta Ktulkhu mītiem, ko ir sūtījusi uz Zemi Kosmiskās Aizsardzības Aģentūra. Viņa paskaidro Mahiro, ka briesmonis, kas viņam ir svešais, saukts par nakts skeletu (Nightgaunt), bija vēlējies viņu padarīt par savu vergu.

https://myanimelist.net/anime/11785/Haiyore_Nyaruko-san

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Nyaruko:_Crawling_with_Love

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt2564106/

Viki lapa.

http://nyaruko.wikia.com/wiki/Nyaruko

http://nyaruko.wikia.com/wiki/Haiyore!_Nyaruko-san_Wiki

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=1371