Tokijas guls. Tokyo Ghoul

Alternatīvais nosaukums "Tokijas monstrs". Režisors Sjuhei Morita, 2014., 2015., 2018. gads.

1.sezona.

Students Kaneki Kens mācās universitātē. Nelaimes gadījuma dēļ viņš nokļūst slimnīcā, kur viņam ārsti, kļūdas dēļ pārstāda gula orgānus. Bet tiem, kas nezina, guli ir radījumi, kas ēd cilvēka miesu. Tagad puisi bez visa cita kļūst par vienu no asinskārajiem radījumiem un cilvēku sabiedrībā paliek atstumtais. Parasti gulus nogalina, tāpēc Kaneki nākas bēgt. Taču, uz kurieni? Pie jaunās ģimenes? Vai guli spēs pieņemt galveno varoni? Skatītāj, esi gatavs uzzināt šīs mangas notikumus par Kaneki likteni. Kas tālāk ar viņu notiks? Kā viņa darbošanās atsauksies uz Tokijas nākotni. Kens tagad uzskata par savu uzdevumu pārtraukt bezjēdzīgo cilvēku un gulu karu.

2. sezona.

Izrādās, ka mēs, lielās Zemes ļaudis pārtiekam viens no otra. Tikai kāds to dara morāli, enerģētiski, citi – fiziski. Par gulu nāciju zina jau sen, jo tā eksistē no seniem laikiem. Te cilvēkus „mīl”, taču ne emociju un jūtu ziņā, bet pēc garšas pazīmēm. Taču pats interesantākais, ka par kanibālismu zinošā valdība, neko neuzsāk. Tur, augšā uzskata, ka nekā bīstama šajā apstāklī nav, jo tas ir tikai neliels, savdabīgs klans.

Tā iekšienē ir savi noteikumi un likumi, kas ir pietiekamo bargi sugas brāļiem. Tas padara tos par viennozīmīgi uztveramiem, kas, neapšaubām, valdībai patīk, kas ir pārliecināta, ka no viņiem var izveidot superarmiju. Šajā jomā pētījumi notiek jau sen...

Tokijas augstskolas 1. kursā mācās fiziski vājš, nedaudz bailīgs students Kens Kaneki. Viņam neprātīgi patīk skaista meitene Rive, kura nemitīgi iet uz „Satikšanās vietu”. Tieši šajā iestādē puisi piestrādā brīvajā laikā. Kamēr neattopas, ka tuvākā laikā kļūs par cilvēka gaļas „cienītāju”. Visi cilvēki tad atklāsies viņam pavisam no citas puses, ne tādi, kādi viņam bija pazīstami pirms tam... Kas gaida jauno cilvēku, pagaidām viņam vēl neierastā statusā, jūs uzzināsiet, kad būsiet redzējuši šo aizraujošo seriālu.

3. sezona.

Guli ir neparasti radījumi, kuri no seniem laikiem ir iedvesuši cilvēkos šausmas. Viņi medī cilvēkus, taču viņiem ir saprāts, kas saprot, ka tā ir cīņa par izdzīvošanu. Guli labprāt pamielojas ar cilvēku miesu, turklāt viņi ir apguvuši maskēšanās mākslu, kas ļauj viņiem atrasties parastu cilvēku vidū, izsekojot arvien jaunus un jaunus upurus. Guli dzīvo pēc saviem, stingriem likumiem, kas ļauj viņiem neizcelties pūlī. Cilvēce savukārt, zinot par miesas rijēju problēmu, mēģina izmantot zinātni cīņā ar neaicinātajiem viesiem.

Kens Kaneki ir seriāla galvenais varonis. Viņš mācās Tokijas Universitātes pirmajā kursā. Galvenais varonis ir, kā bez prāta no mīļās meitenes Rize, kura nereti apmeklē kafejnīcu „Tikšanās vieta”, kur puisis piestrādā pa vakariem. Tomēr nodibināt attiecības ar skaistuli puisim nesanāk, jo viņš negaidot kļūst par gulu. Tagad puisim nākas grūti pierast pie sava jaunā ampluā. Viņš sāk saprast psiholoģiska plāna atšķirības starp cilvēkiem un guliem. Tas ļauj puisim mainīties. Vienīgais, kas paliek nemainīgs, tā ir puiša attieksme pret Rize.

http://seasonvar.ru/serial-9985-Tokijskij_Gul__Tokijskij_Monstr.html

„Tokjas guls” Tokyo Ghoul (Jap.: 東京喰種トーキョーグール Hepburn: Tōkyō Gūru) ir tumša ja’pāņu manga/anime, kuras autors ir Sui Ishida. To serializēja Shueisha's seinen manga magazine Weekly Young Jump starp 2011. gada septembri un 2014. gada septembri. Tas sastādīja 14 tankōbon sējumus līdz 2014. gada augustam. Turpinājums ar nosaukumu Tokyo Ghoul:re tajā pašā žurnālā tika serializēts 2014. Gada oktobrī un tāpat arī prikvels ar nosaukumu Tokyo Ghoul [Jack] ir ticis izdots.

12 epizodu anime televīzijas seriāla adaptācija studijā Pierrot gāja gaisā Tokyo MX starp jūliju un septembri tajā pašā gadā. 12 epizodu otrā sezona Tokyo Ghoul √A (izrunā - Tokyo Ghoul Root A), kas turpina oriģinālo stāstu iet gaisā 2015. gada 8. janvārī līdz 26. martam.

Altierfilma, kas bāzēta uz mangu Japānā tiek rādīta no 2017. gada 29. jūlija. Anime adaptācija, kas balstās uz mangas turpinājumu Tokyo Ghoul:re, ir sākta rādīt 2018. gada 3. aprīlī.

https://en.wikipedia.org/wiki/Tokyo_Ghoul

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/22319/Tokyo_Ghoul

Fendoma lapa.

http://tokyoghoul.wikia.com/wiki/Tokyo_Ghoul_Wiki