Titānu iebrukums. Shingeki no Kyojin

Ļoti populārs anime, manga utt. Jau trešā sezona. 2013. gads - 1. sezona. Režisors Tecuro Araki. 2. sezona - 2017. gads. 3. sezona - 2018. Reitings: 16+ - drausmīgi-baigo skatu dēļ. Titāni rij dzīvus cilvēkus.

Laikam jau nevar izvairīties no apraksta, ja jau tik populāra manga, anime utt.

Seriālā „Titānu iebrukums” runa ir par fantastiskiem gigantiem-slepkavām. Cilvēce, kas cenšas radīt arvien ideālāku pasauli, ir aizmirsusi par piesardzību. Tā, kādu dienu, vai nu kāda nolaidības dēļ, vao arī ārpuszemes civilizācijas iebrukumā, cilvēkiem brūk virsū milzīgi supergiganti, to augums sasniedz pat piecpadsmit metrus. Šie monstri ielaužas parastajā cilvēku dzīvē un sāk graut visu pēc kārtas. Cilvēki kļūst viņiem par parastu barību, ko tie rij kā čipsus. [Anime risinās nedaudz Viduslaikiem līdzīgā anturāžā, filmā – tuvu mūsdienām – t.p.] Kā gan paglābt cilvēces rasi no tā, ka gigantiskie monstri to pilnīgi neiznīcina? Cilvēkie ienāk prātā norobežoties no tiem ar daudzkārtēju piecdesmit metru augstu sienu. Īsā laikā tā uzbūvē milzīgas sienas, veidojot salu no laukiem, mežiem un pilsētas, kur patveras dzīvi palikušie cilvēki. Dzīve it kā ieiet mierīgā gultnē. Jau pagājuši simts gadi, kad cilvēcei nav uzbrukuši monstri. Visi kaut kā nomierinās, armiju daļēji samazina. Taču kādu dienu no tālienes parādās milzīgs titāns – sešdesmit metrus garš. Viņš vienā mirklī sagrauj sienu un ielaiž pilsētā savus mazākos sugas brāļus. Tie sāk nogalināt visus savā ceļā. Divu bērnu, puisēna Erina un viņa audžumāsas Mikaso acu priekšā nogalina viņu māti. Monstrs to aprij, bērniem redzot. Šajā mirklī Erins zvēr atriebt māti un iznīcināt visus titānus, iestājoties profesionālo titānu iznīcinātāju rindās. Zēna tēvs-zinātnieks ir devies kādā ceļojumā, to nepieredz, taču viņam noteikti būs kāda loma vēlāk. Arī citi bērni pievienojas iznīcinātājiem. Te viņiem nākas apgūt cīņas taktiku ar monstriem, uzzināt to vājās vietas. Lai gan karā izdzīvojušo ir mazāk, kā bojā gājušo. Pēc mācībām jaunajiem karavīriem jādodas uz kara takas, lai attīrītu planētu no uzbrucējiem. Taču kādu noslēpumu nāksies uzzināt mūsu varoņiem, no kurienes ir atnākuši šie milzīgie titāni – slepkavas? Kurš te ir iejaukts?

http://seasonvar.ru/serial-6713-Vtorzhenie_titanov-001-sezon.html

Cilvēku mierīgā dzīve beidzās tajā mirklī, kad parādījās milzīgi briesmoņi, augumā līdz piecpadsmit metru gari! Šie milži bija drauds cilvēcei, tās liktenis būtu bēdīgs, ja cilvēki nespētu izveidot milzīgu, pussimts metru augstu žogu ap savu pilsētu. Tā tika izveidota pilsēta-cietoksnis. Šajā pilsētā cilvēki jutās droši no titānu uzbrukuma. Taču pagāja gadsimts un atkal uzradās briesmas. Viens no milžiem sasniedza sešdesmit metru garumu un tagad titāniem žogs vairs nav nepārvarams šķērslis!

http://seasonvar.ru/serial-15498-Vtorzhenie_titanov-02-sezon.html

Trešā populārā anime seriāla sezona piedāvā skatītājiem atrasties aiz milzīgas sienas vienā no pilsētām, kas palikušas neskartas pēc tam, kad mūsu pasaulē iebrūk milzīgi titāni. Neticama auguma milži turpina draudēt cilvēkiem, kuri dzīvo šajās zemēs. Taču drīz cilvēce uzbūvē tādu sienu, ko neviens milzis nespēj pievarēt. Taču atrodas tāds, pāraudzis, kurš tomēr spēj pāraut cilvēku aizsardzību. Tomēr cilvēku vidū atrodas drosmīgi aizsargi, kuri ir gatavi dot kauju nesauktajiem viesiem. Šoe izcilie zobenu meistari metas virsū neticamajiem gigantiem.

http://seasonvar.ru/serial-19470-Vtorzhenie_titanov-003-sezon.html

Titānu iebrukums – kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt2560140/

Aktierfilmas, 1. daļa.

https://www.imdb.com/title/tt2072230/?ref_=tt_rec_tt

2. daļa.

https://www.imdb.com/title/tt4294052/mediaviewer/rm2593722368

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/16498/Shingeki_no_Kyojin

Vēl viena.

https://anilist.co/anime/16498/Shingeki-no-Kyojin

Franšīzes jaunumi.

https://www.monstersandcritics.com/anime/attack-on-titan-season-3-episode-13-50-hiatus-confirmed-shingeki-no-kyojin-season-3-part-2-a-split-cour-anime-or-just-on-break/