Tikai vienam Dievam zināmā pasaule. Kaminomizo shiru sekai

Seriāls par izcilu videospēļu fanātiķi. Trīs sezonas, tad jau liekas, ka vajag būt labam. Kaut arī tas ir nosacīti. 2010. gads, režisors Shigehito Takayanagi. 2011. un 2013. gadi citas sezonas. Angļu nosaukums "The World God Only Knows".

Septiņpadsmit gadu vecs pusaudzis, kurš visu savu brīvo laiku pavada ae savu iemīļoto spēļu kosoli, iziet arvien jaunus deitsimus, kādi tik parādās veikalu plauktos. Reālā pasaule viņu atklāti neinteresē, puisis ir ieguvis lepno "Dieva-iekarotāja" titulu. Uzskata, ka cilvēks, kurš ieguvis šādu titulu divdimensiju pasaulē, var iekarot jebkuras meitenes sirdi. kad Keima Kacuragi uzvar desmittūkstošo reizi, viņam atnāk kāda vēstule, kur kāds apšauba "Dieva-iekarotāja" spējas. Sūtītājs prasa tās pierādīt. Keima piekrīt duelim, ne mirkli nedomājot, ar to parakstot kontraktu ar augstāko elles dēmonu.

http://seasonvar.ru/serial-3572--Odnomu_lish__Bogu_vedomij_mir-1-season.html

Vikipēdija. Pēc japāņu mangas ar tādu pat nosaukumu, autors Tamiki Vakaki, no 2008. līdz 2014. gadam. Mamizu Arisavas vieglais romāns, 2009.  Animāciju ir krietni vairāk.

https://en.wikipedia.org/wiki/The_World_God_Only_Knows

Fanu lapa. https://myanimelist.net/anime/8525/Kami_nomi_zo_Shiru_Sekai

Viki lapa. http://kaminomi.wikia.com/wiki/The_World_God_Only_Knows_Wiki

Anime enciklopēdija. https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=11571

Mangas. https://www.goodreads.com/series/88961-the-world-god-only-knows