Tērauda alķīmiķis: Brālība

Nosaukums angļu valodā: FullMetal Alchemist: Brotherhood. Režisori: Iri Jasuhiro, Tsutomu Jabuki, Kijomitsu Sato. Japāna, iznākšanas gadi - 2009. - 2010. Pavisam 68 epizodes.

Seriāls stāsta par diviem brāļiem fantāzijas pasaulē. Kad Edvardam Elrikam bija vienpadsmit gadi, bet viņa brālim Alfonsam - desmit, viņi izdarīja milzīgu kļūdu: mēģināja ar alķīmijas palīdzību atdzīvināt savu māti. Atceroties par vienlīdzīgas apmaiņas likumu, viņi sadabūja pietiekami daudz ķīmisko elementu, lai iegūtu cilvēka ķermeni, un iezīmēja pārvērtību apli. Eds ar Alu uz savas pieredzes uzzināja, kāpēc cilvēku radīšana ir stingri aizliegta: mēģinot atdzīvināt māti, viņi gribēja būt kā dievi un smagi cieta no tā: Als zaudēja savu ķermeni, bet Eds - kāju un roku.

Šis notikums spieda brāļus mainīt savas prioritātes. Tagad viņi grib tikai vienu - atgūt savus iepriekšējos ķermeņus, tāpēc viņi dodas ilgā ceļojumā. Pateicoties bezbailīgai drosmei Eds kļūst par valsts alķīmiķi - zinātnieku dzimtās Amestrisas armijas dienestā. Tagad rodas iespēja atgūt brāļa ķermeni. Als, kura dvēsele ir piesieta tukšām bruņām, visur seko brālim, kurš tagad ir pazīstams kā Tērauda Alķīmiķis. Priekšā viņus gaida grūti laiki: viņiem jāņem dalība īstā karā starp cilvēkiem un homunkuliem - mākslīgiem radījumiem ar milzīgi lielu spēku; viņiem jāatklāj šausmīgi noslēpumi un jāizcīna bezgalīgas kaujas.

Seriāla apraksts: http://animevost.org/tip/tv/398-fullmetal-alchemist-brotherhood.html

Seriāls krieviski: http://seasonvar.ru/serial-2817-Stal_noj_alhimik_TV2.html

Par seriālu Interneta Filmu datu bāzē: http://www.imdb.com/title/tt1355642/?ref_=ttls_li_tt