Tara Elise, Maiks Krauss un E. S. Ričardsa

Apraksts par rakstniekiem un viņu daiļradi

Par Tara Ellis

Tara Elise, Amazones bestselleru autore, dzīvo nelielā, lauku pilsētā Vašingtonas štatā, kas atrodas skaistā Klusā okeāna ziemeļrietumos. Viņa bauda klusu dzīvesveidu kopā ar diviem augošiem bērniem un maziem suņiem. Tara bija ugunsdzēsēja / EMT un daudzus gadus strādāja medicīnas jomā, pirms apņēmās rakstīt (gandrīz) pilna laika darbu.

Viņa uzauga uz sci-fi un mīl noslēpumus un sarežģītus sižetus. Jūs atklāsit viņas nodošanos precizitātei un pareizai zinātnei, lasot gan viņas post-apokaliptisko sēriju “Flashpoint”, gan arī  YA triloģiju “Forgotten origins”. Viņas grāmatas raksturo daudzas darbības un varoņu raksturi, kas tās virza!

Tara notiekošā vidējās pakāpes noslēpumu sērija “The Samantha Wolf Mysteries” vairākkārt ir sasniegusi Amazon vislabāk pārdotā statusu bērnu detektīvstāstu žanrā un turpina augt popularitātes ziņā. Saistošie, jautrie stāsti ved mūs pagātnes dienās, kad populāras bija Nensija Drū un Trīsija Beldona, un vairāki lasītāji ir komentējuši, ka seriāls ir tāda paša kalibra. Tie ir tīri lasījumi, kas piemēroti visai ģimenei, lai tos lasītu kopā, un tie arī ir daļa no programmas Kindle Unlimited.

*Apmeklē Taras jaunumu lapu, kur varēsi tos visus uzzināt! eepurl.com/bzdHA5

**Ievēro viņas jauno sēriju (The Chris Echo Files) zem pen vārda Tara Meyers!

*Viņu var atrast facebook: www.facebook.com/taraellisauthor

**Apmeklē viņas personisko blogu: taraellisauthor.blogspot.com/

***twitter: @taraellisauthor

https://www.amazon.com/Tara-Ellis/e/B00IVF1JQK%3Fref=dbs_a_mng_rwt_scns_share

Par Mike Kraus

Maiks Krauss uz fantastikas skatuves ieradās 2012. gadā ar pārsteidzoši satriecošu hiītu Final Dawn - epizodisku post-apokaliptisku sēriju, kas tika pārdota vairāk nekā 250 000 eksemplāru. Pēc veiksmes gada viņš dažus gadus "aizgāja" no rakstīšanas, lai veiktu citus darbus (programmēšana, web dizains un mārketings), pirms atgriežas pie savas patiesās aizraušanās: rakstīšanas.

Tā kā jau ir izlaista papildu triloģija par Final Dawn, turpinās vēl divas post-apokaliptiskas sērijas, kā arī plānotas militāro sci-fi un urbānās fantāzijas sērijas (no kurām pēdējā parādās ar “MJ Kraus” pildspalvas vārdu), viņam patīk citēt vienā laidā teicienu no vienas no viņa iecienītākajām filmām līdz viņa sieva jau paliek īgna: "Jā, es domāju, ka esmu atpakaļ."

Jūs varat sekot Mike's books viņa tīmekļa lapā (MikeKra.us) vai Facebook (facebook.com/MikeKrausBooks).

https://www.amazon.com/Mike-Kraus/e/B008F8E37A/ref=dp_byline_cont_ebooks_2

Mājaslapa.

https://mikekrausbooks.com/

Par E S Richards

Es biju tā meitene, kas skatījās pa logu ...

Kad mani skolotāji runāja par piekrastes eroziju, es pa logu skatījos, domājot: "kas būtu, ja?"

Ko darīt, ja klints sagrūst tieši tad, kad es staigāju pa to? Kas būtu, ja tā būtu distopiska nākotne un kas zem klints paslēpies bija neaprakstāma, mutantbūtne? Ko darīt, ja ...

Visas skolas laikā es veidoju stāstus - un turpināju rakstīt, kad devos uz universitāti, ieguvu žurnālistikas grādu un turpināju ar maģistra grādu.

Es tagad sēžu pie sava galda un cīnos ar apmaksātām meklēšanas reklāmām un mārketinga budžetiem, bet, tiklīdz esmu mājās, esmu atkal pie datora, joprojām veidojot stāstus.

Rakstot disertāciju, es uzrakstīju pirmo grāmatu sērijā The Generation, bet neilgi pēc tam - pārējās divas grāmatas.

Es ļāvu rakstzīmēm vadīt mani rakstot, ievērojot noteikumu, ka, ja tas izklausās pareizi, tas droši vien ir. Pirms darba sākšanas man ir īss katras nodaļas izklāsts, taču dažreiz stāsts uzņem negaidītu pavērsienu, kuru pat es neredzēju atnākam - tas ir tas, kas man tik ļoti patīk mīlēt rakstīšanu.

Šobrīd esmu sava autora ceļojuma pašā sākumā. Es rakstīšu vēl ilgi un ceru, ka paliksit pie manis. Jūs varat apmeklēt manu vietni: www.esrichards.com, lai reģistrētos manā lasītāju grupā vai atrast mani Facebook vietnē www.facebook.com/esrichardsauthor

Tara Elise.Samantas Vulfas noslēpumainās izmeklēšanas

Draudzenes Samanta Vulfa un Ellija Pārkere labprāt nedēļu pavada Montānas kalnos. Šajā vietā atrodas viesnīca "Hollow Inn", kas pieder Samantas tēvocim un tantei. "Hollow Inn" ir veca savrupmāja, kuru ieskauj gadsimtiem vecas priedes un kas atrodas blakus milzīgam kalnu ezeram. Paradīzes vieta! Bet ir viena problēma: Ellija nevar pavadīt stundu bez mobilā tālruņa, bet internets kalnos neķer! Un runā, ka viesnīcā dzīvo spoki. Draudzenes, protams, netic šādām muļķībām... Līdz vienu nakti Samanta savā aizslēgtajā no iekšpuses istabā ieraudzīja tumšu figūru! Tagad Sema un Ellija ir apņēmušies noskaidrot, kas notiek “Hollow Inn” un kas aiz tā visa ir. Bet ko tad, ja spoki patiešām pastāv?

https://eksmo.ru/book/samanta-vulf-kn-1-u-n--ITD949909/

Elise un Krauss. Postapokalipse

Ja jūsu dzīve izšķīst vienā mirklī, vai jūs būtu pietiekami stiprs, lai izdzīvotu?

Puse no visiem zemes iedzīvotājiem ir iznīcināta. Neiespējami paredzēt vai apturēt, gamma starojums plūst cauri Zemei kā lode, tā starojuma vilnis nogalināja simtiem miljonu un pēctečiem nodrošina nāvi vēl miljardiem cilvēku.

Tagad, kad pasaule drūzmējas ap viņiem, vientuļās izdzīvojušo cilvēku grupas vienīgajām mājām, kuras viņi zina, - mazajai Mercy pilsētai. Saglabājot vissliktāko no GRB sekām, pagaidām pilsēta ir izolēta, droša un pašpietiekama. Uzliesmojums tomēr nav tikai iznīcinājis Zemes iedzīvotājus. Tas ir radījis sliktāko daudzos no tiem, kas joprojām ir dzīvi.

Izdzīvošana šajā jaunajā pasaulē nav atkarīga tikai no sagatavotības - tā ir atkarīga no spēka.

https://www.amazon.com/Flashpoint-Book-Thrilling-Post-Apocalyptic-Survival-ebook/dp/B07YYKZG2D

Ričardsa un Krauss. Cita Postapokalipse

Kad debesis satumst un upes kļūst sarkanas, ko jūs upurēsit, lai glābtu tos, kurus jūs mīlat?

Rutīnas apsekošanas misija pārvēršas par neiedomājamu misiju, kad Yellowstone Caldera beidzot atbrīvojas no savām zemes ķēdēm, vienā mirklī atbrīvojot tūkstošiem gadu ilgu enerģijas krājumus. Tā kā uguns un pelni iezīmē visu tās ceļu, norādot uz katastrofu, kas nav tik dabiska, kā vispirms rādās ...

Tikko izkļūstot no katastrofas nelielā lidmašīnā, kas paceļas no Jeloustonas lidostas, Mia uzskata, ka viņas Teksasas A&M dzīve ir apgriezta otrādi, jo klases un mācību dienas pārvēršas cīņā par gaisu, kas viņai nepieciešams, lai izdzīvotu. Kamēr viņa cenšas palīdzēt pārējiem izdzīvojušajiem, vecāki viņas brāļameitu un brāļadēlu uzrauga nelielā fermā, kas ātri padodas pelnu mākoņiem, kas aprij visu.

Abām ģimenes pusēm jācīnās pret cilvēkiem - un dabu - šajā unikālajā klasiskā Jeloustonas post-apokaliptiskajā stāstā. Rakstījusi E.S. Ričarda sadarbībā ar # 1 vislabāk pārdoto post-apokaliptisko autoru Maiku Krausu, šajā aizraujošajā post-apokaliptiskajā sērijā ir neaizsargāti, naivi un nepieredzējuši varoņi, kuri strādā līdzās sagatavotajiem un pieredzējušajiem, lai pārdzīvotu šīs dienu beigas. "Escaping Darkness" sērija būs sešu grāmatu gara, izdota aptuveni ar vienu grāmatu mēnesī.

https://www.amazon.com/gp/product/B07XW8Z8VQ?notRedirectToSDP=1&ref_=dbs_mng_calw_0&storeType=ebooks