Talismani, kuri piesaistīs tev mīlestību un naudu

(Ziu, ka drusku ne tēmā, bet - Ziemassvētku un gaidāmā jaungada noskaņai. Mausns)

03.novembris 2010

Tev vēl nav savs laimes/mīlas/naudas sarga? Labojam šo netaisnību – te būs dažas gauži populāras kandidatūras. Bet raugi, lai tās būtu pareizā vietā un pareizā paskatā, jo citādi veiksme būs vējā

image0011.Zilonis veiksmei
Kas tas ir
Veiksmes un biznesa attīstības, izaugsmes simbols. Noteikti jāpērk tāds, kam snuķis ir uz augšu, citādi efekts būs gluži pretējs – veiksme un laime pazudīs.
Kam der
Zilonis kalpo biznesam – lai veicinātu labākus finansiālos apstākļus darbā. Tas jānovieto darba kabinetā, tā sauktajā biznesa stūrī. Kur tas atrodas? Ja stāvi kabineta durvīs, meklē to pa diagonāli pretējā kreisajā stūrī. Ja nav kabineta, zilonīti uztupini uz darba galda no sevis kreisajā pusē vai mājas viesistabā biznesa stūrī. Ja novietosi snuķaini nepareizi, panāksi gluži pretējo efektu. Ņem vērā – figūra jānovieto ne tikai pareizajā pusē, bet arī tā, lai tā neskatās laukā pa durvīm vai logu, citādi veiksme tur arī izčabēs.

 

 

image0022.Varde – naudas piesaistītāja
Kas tā ir
Austrumu tautām tas ir sens naudas simbols. Lai piesaistītu līdzekļus, nederēs kura katra vardīte. Šai jābūt ar trim kājelēm. Vēl labāk, ja tā tup uz naudas kaudzes un ir zelta krāsā – tad tā iemieso visu naudisko.  
Kam der
Simbols piesaista naudu, aktivizē naudas plūsmu biznesā. Arī vardes vieta ir biznesa stūrī. Princips tas pats – tā nedrīkst raudzīties laukā pa durvīm vai logu.

image0033. Drakons neprecētajām
Kas tas ir
Drakons ir spēcīgs simbols, kas sievietēm palīdz piesaistīt mīļoto, kā arī dzīvē nodrošina veiksmi un aizsardzību. Labi der gan drakona figūriņas, gan gravējumi, šķīvji, ilustrācijas, gleznojumi ar drakona attēlu.
Kam der
Kā mīlestības simbols drakons der tikai neprecētajām. Tātad, ja vēlies piesaistīt mīļoto, novieto drakonu attiecību stūrī, kas atrodas tavā guļamistabā no ieejas diagonāli pa labi. Taču ņem vērā: drakons šeit var atrasties tikai līdz brīdim, kad tu sastop to īsto. Tiklīdz tas noticis, figūra vai attēls jāpārvieto citur, pretējā gadījumā mīļotais acis metīs uz citām sievietēm. Tā kā drakons ir arī veiksmes un aizsardzības simbols, to var novietot gan ofisā, gan pie ieejas mājā vai dzīvoklī. Tikai uzmanīgi! Ja novietosi simbolu pie ieejas ofisā, var gadīties, ka pie tevis nenāk ne tikai nevēlami cilvēki, bet arī vēlamie klienti. Tāpēc aizsardzībai biznesā liec drakonu uz darba galda.

image0044. Lotosa zieds harmoniskai mīlestībai
Kas tas ir
Austrumu kultūrās tas ir mīlestības simbols. Arī lotosa ziedu var pirkt gan kā figūriņu, gan kā attēlu. Tas simbolizē ne tikai harmoniju mīlestībā, bet arī garīgo apskaidrību.
Kam der
Lotosa zieds palīdz uzturēt labas attiecības ģimenē. Lai harmonizētu esošās attiecības, liec to guļamistabā. Ja tev ir lielāka ģimene, lotosa ziedu atstāj viesistabā, jo tad tas labvēlīgi iedarbosies uz visiem ģimenes locekļiem. Tā kā šis zieds simbolizē arī garīgo apskaidrību, vari to izmantot meditācijas brīžos.

image0055. Kristāli veiksmei
Kas tas ir
Vieni no spēcīgākajiem un reizē universālākajiem akmeņiem ir kristāli. Tie piesaista veiksmi gan mīlestībā, gan biznesā.
Kam der
Kristāli faktiski der ikvienam, neatkarīgi no horoskopa zīmes. Kalnu kristāls aktivizē domāšanas procesus, palīdz koncentrēt uzmanību, stiprina atmiņu, piesaista veiksmi biznesā. Savukārt rozā kvarcu mēdz dēvēt par mīlestības akmeni. Neprecētajām tas palīdzēs noķert vairāk ieinteresētu vīriešu skatienu, precētajām – harmonizēt attiecības.

 

 

image0066. Zivis labklājībai
Kas tas ir?
Tās simbolizē gan labklājību, gan labas attiecības. Parasti izmanto divas savstarpēji sasaistītas zivis.
Kam der
Ja zivis turēsi darbā, tās palīdzēs veidot labas attiecības ar kolēģiem, kā arī sekmēs naudas plūsmu biznesā. Ja aiznesīsi uz guļamistabu, tās padarīs saskanīgas pāra attiecības. Divas mazas zivtiņas vari turēt makā: derēs aizsardzībai. Sargās tavu naudu no zagļiem un piesaistīs vairāk skanošā. Starp citu, zvīņas Vecgada vakarā makā liek tieši tāda paša iemesla dēļ.

 

 

image0077. Mērkaķis gudrībai
Kas tas ir
Mērkaķi par pārsteigumu mums citviet uzskata par gudrības un apķērības simbolu.
Kam der
Piemērota visām, kam darbā jākustina smadzenes un jārada ģeniālas idejas. Priekšnieks pārmet kūtru gara darbu? Iesēdini mērkaķi biznesa stūrī un raugi, ka spēj valdīt aso prātu.

 

 

 

image0088. Laimes vai naudas kociņš
Kas tas ir
Spēcīgs labklājības simbols ar moto: tavs darbs sniegs augļus.
Kam der
Simbols piemērots visiem, kas vēlas, lai viņu darbs nestu vajadzīgos augļus. Vari iegādāties kociņu, kas izgreznots ar dažādiem akmeņiem, tad tas simbolizēs laimi. Ja izvēlēsies kociņu ar konkrētiem, piemēram, tirkīza akmeņiem, tas simbolizēs naudu. Taču tikpat labi biznesa zonā vari novietot augošu koku – efekts būs tas pats. Ja vēlies «dzīvu» kociņu, vislabāk izvēlēties apelsīnu (ne kādā gadījumā ne citronu, jo tas izraisa strīdus cilvēku starpā). Starp citu, apelsīna koks nes veiksmi arī attiecībās.

 

 

image0099. Buda – vēlmju piepildītājs
Kas tas ir
Veiksmes un aizsardzības simbols.
Kam der
Ir daudz un dažādu Budas figūriņu. Populārākā – sēdošais. Lai tas pasēž tavas mājas vai dzīvoklī, priekšnamā, iepretim durvīm un rada labu auru, sargā tevi un tavu veiksmi. Leģenda vēsta – ja Budam trīssimt reižu paglaudīsi vēderu, iedomājoties vēlēšanos, tā noteikti piepildīsies.

Ieva Konstante / Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva
Konsultēja Māra Ošuroka, „Horoskopu pasaules” vadītāja, astroloģe, litoterapeite un Feng shui pasniedzēja

 oriģinālu lasiet šeit