Tahira Mafi. Tahereh Mafi

Autores grāmatu apskats

Tāltālija. Furthermore (2016.)

Alise ir neparasta meitenes, kura dzīvo Ferenvudas pilsētiņā, kas ir pilna ar krāsām un maģiju, tikai pati viņa... ir bezkrāsaina un blāva. Alise valkā krāsainus svārkus un nēsā milzīgas rokassprādzes, mīl dzīvus ziedus un aizraujošus piedzīvojumus. Visvairāk pasaulē viņa mīl savu ģimeni; māti, brāļus un tēvu... kurš ir pazudis bez vēsts pirms trim gadiem . Alises mīlestība pret tēvu ir tik spēcīga, ka viņa kopā ar draugu Oliveru dodas uz nezināmu, bīstamu zemi Tāltāliju (kur pēdējo reizi ir redzējuši viņas tēvu). Bet tur! Viss ir kājām gaisā, un dzīvas papīra lapsas, un labais – īstenībā ir kreisais... Tieši šajā apburošajā vietā Alise uzzina, kas ir mīlestības un draudzības maģija.

https://www.livelib.ru/book/1002105947-alisa-v-itakdalii-tahira-mafi

Burmežs. Whichwood (2017.)

Jaunā Leili ar grūtībām var atcerēties to laimīgo laiku, kad viņas māte vēl bija dzīva. Kad viņas tēvs vēl nebija iegrimis bezgalīgu bēdu dzelmē un aizmirsis ceļu uz savām mājām. Uz vienpadsmit gadus veco meiteni, kura dzīvoja Burmeža malā, gūlās viss viņas ģimenes maģijas smagums: gadu no gada palīdzot mirušajiem doties uz Aizgali, Leili pārvērta savu dzīvi par drūmu eksistēšanu. Taču reiz viņa satika ļoti dīvainu pārīti un viņas dzīve pārvērtā ar kājām gaisā...

https://www.livelib.ru/book/1002883770-charoles-tahira-mafi

Par rakstnieci.

Rakstniece dzimusi Konektikutā, ASV, 1988. gada 9. novembrī.

Tahira Mafi ļoti nelabprāt stāsta par sevi un savu dzīvi. Viņa ir dzimusi kādā mazā pilsētiņā kaut kur Konektikutā. 2013. gadā Tahira apprecējās ar amerikāņu rakstnieku un scenāristu Rensomu Rigsu un kopā ar vīru pārbrauca uz Losanželosu. Kad viņai neizdodas atrast grāmatu, tad viņa var sākt lasīt uzrakstus uz konfekšu papīriņiem, kuponiem un vecām kvītīm. „Sagrauj mani” ir viņas pirmais romāns, kas iznāca 2011. gadā, un jau pusgadu pēc iznākšanas kļuva populārs. Tiesības izdot grāmatu tūlīt nopirka 22 valstis, grāmata iekļuva bestselleru sarakstos, kā teikts Vikipēdijā un peoples.ru.

https://www.livelib.ru/author/369781-tahira-mafi

Sagrauj mani. (2013., galvenā sērija, 1. romāns)

Džuljeta, Parasta meitene, kuru vardarbīgi tur slēgtā, psihiatriskā klīnikā. Parasta meitene ar neparastu īpašību – viņa spēj nogalināt pieskaroties. Viņu uzskata par monstru, „ideālu ieroci”. Taču, kā piespiest viņu strādāt specdienestu labā? Lai manipulētu ar Džuljetu, pie viņas ievieto „pīli-mānekli” – Ādamu, puisi, ar kuru viņa draudzējās bērnībā. Taču šie divi nevienam neļaus sevi izmantot. Viņi izšķiras par izmisīgu soli. Nāvīgi bīstamu soli.

https://www.livelib.ru/book/1000739083-razrush-menya-tahira-mafi

Mājas lapa.

https://www.taherehbooks.com/