"Speaking Tiger" fantastikas triloģija

Džošua Perijs. Joshua Perry and Arthur Machen (autors)

Pārdabiskie stāsti.

Vampīru, vilkaču un nemierīgo garu leģendas gadsimtiem ilgi ir bijusi Eiropas folkloras iezīme. Autori, kuru darbi ir apkopoti šajā apjomā, ir, sākot no agrīnās gotikas rakstniekiem līdz mūsdienu lubu literatūras entuziastiem. Angļu rakstnieki, piemēram, Džons Viljams Polidori (1795-1821), ārsts, kurš sarakstīja The Vampyre, un Viljams HG Kingstons (1814-1880), bija pārdabiskās fantastikas pionieri, bet citi izvēlējās apgūt spoku stāstus. E. F. Bensons bija arheologs-amatieris un M. R. Džeimss - Viduslaiku vēsturnieks Kembridžas Karaļa koledžā. Džeimss Ziemassvētku laikā skaļi lasīja savus spoku stāstus draugiem un studentiem. Pamatota iemesla dēļ viņš tiek raksturots kā “labākais spoku stāstu rakstnieks, kāds jebkad radies Anglijā.” Klasiskie literāti, piemēram, Ambrose Bierce un Guy de Maupassant, šausminošajās pasakās atrada savādāku iztēles virzienu, bet vēlāk tādi rakstnieki kā Clifford Ball un MP Shiel izveidoja pārdabisko fantastiku 20. gadsimta sākuma lubu žurnālos. Kopā šie stāsti demonstrē satriecošu atmosfēras meistarību un parāda nepārspējamu spēju līdz mūsdienām biedēt lasītājus. Šajā kolekcijā ir vairāki vadošie pārdabisko šausmu pārstāvji.

Starp stāstu autoriem: Clifford Ball, E. F. Benson, Ambrose Bierce, Francis Marion Crawford, Charlotte Perkins Gilman, M. R. James, William H. G. Kingston, Arthur Machen, Guy de Maupassant, John William Polidori, M. P. Shiel, Bram Stoker.

https://www.24symbols.com/book/english/bram-stoker/supernatural-short-stories?id=2481828

Endrū Eriksons. Andrew Erikson

Zinātniskā fantastika un fantāzija.

Zinātniskā fantastika un fantāzija ir gājušas roku rokā kopš to parādīšanās 19. gadsimta beigās.

Šis krājums satur labākās noveles no divu žanru meistariem, un šajā kolekcijā apkopots izcilāko rakstnieku iztēles rezultāts, tostarp:

H. G. Wells

George Griffith

Robert E. Howard

William Morris

Charles B. Stilson

Nathaniel Hawthorne

W. L. Alden

Ambrose Bierce

John York Cabot

Harry Gore Bishop

Robert Barr

Nictzin Dyalhis

Kenneth Morris

Šo unikālo kolekciju novērtēs gan zinātniskās fantastikas un fantāzijas pasaku cienītāji, gan arī jaunie žanru pārstāvji.

https://www.amazon.com/Science-Fiction-Fantasy-Short-Stories/dp/1788285425

Džoanna Blaita. Joanna Blythe

Šausmu stāsti.

Šis zosādu uzdzenošais pasaku krājums noteikti uzturēs lasītājus nomodā daudzas naktis. Tajā iekļauti tādu klasisko rakstnieku stāsti kā Brams Stokers, H. P. Lovecraft, Edgars Allans Poe, M. R. Šīls, Viljams Hope Hodžsons un Ambrose Bierce. Viņu vajājošie redzējumi par kosmiskajām šausmām un ikdienas bailēm sniedz aizraujošu ekskursiju šausmu žanra baismīgajos dziļumos.

https://www.speakingtigerbooks.com/shop/arcturus-publishing/horror-short-stories/

Pirms nosaukuma minēti grāmatu sastādītāji.