Sol Bianka: Bojā gājušo planētu dārgumi. Sol Bianca: The Legacy

1999. gada miniseriāls. Režisors Hirojuki Oči.

Četrsimt gadu tāla nākotne. Zeme jau ir mīts. Cilvēki jau sen ir izklīduši kosmosa plašumos un apmetušies visos tās stūros. Galvenās varones ir jaunu meiteņu grupa ar aizraujošu nodarbošanos. Viņas ir īstas dārgumu mednieces. taču medī artefaktus, kas varētu būt palikuši uz dažām bojā gājušām planētām. Cilvēki jau ir tādi cilvēki, bez iznīcinošiem kariem nav spējīgi iztikt.

Taču meklējot tādus pat interesantus un neparastus, vēsturiski-mistiskus priekšmetus, Visumu vago vēl viena komanda «Terra Force». Tikai šie puiši, lai sasniegtu mērķi, ir gatavi uz visu. te vēl viņus sasniedz baumas, ka arūz Zemes kaut kas nozīmīgs ir atrasts. Tagad savdabīgās flotes pārstāvji ir noskaņoti nopietni un neatstāsies nekādu šķēšļu priekšā.

Vikipēdija.

Tūkstošiem gadu nākotnē cilvēce ir kolonizējusi citas planētas visā galaktikā un pilnībā aizmirsusi par Zemi. Vienā galaktikas daļā sieviešu pirāti un viņu kolosālais zvaigžņu kuģis "Sol Bianka" saņem pārsteigumu, kad jauna meitene, vārdā Maija, sliecas atstāt kuģi. Pēc tam apkalpe dodas ceļojumā uz Zemi, lai atrastu Maijas vecāku atrašanās vietu un atklātu pazudušās planētas noslēpumus.

1999. gada 4. novembrī tika izdots romāns  "The Ship of the Sun - Sol Bianca: Battleship of Ice" (太陽の船ソルビアンカ 氷の戦艦, Taiyou no Fune Sorubianka Koori no Senkan), ASCII. Grāmatai bija 221 lapaspuse. Stāsts iesākās 400 gadu pēc tam, kad cilvēce izsējās pa visu galaktiku. Tā ir atšķirība no tūkstošiem gadu laiak oriģinālajā Sol Bianca anime.

https://en.wikipedia.org/wiki/Sol_Bianca:_The_Legacy

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt0272299/

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/1444/Sol_Bianca__Taiyou_no_Fune

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=742