Sofija Kleverlija. Skārleta un Aivija

Britu rakstnieces noslēpumu detektīvs. Rukvudas skolas noslēpumi un mīklas.

Lielisks angļu detektīvs noslēpumainas un baisas internātskolas anturāžā. Stāsts par dvīņu māsām, kurām nāksies atšķetināt savas mācību iestādes noslēpumus un mīklas, kā arī stāties pretī tur apslēptajam ļaunumam.

Skārleta ir enerģiska, par sevi pārliecināta meitene, kura iestājas prestižā skolā. Aivija ir kautrīga un klusa meitene, kura paliek mājās. Taču pēc tam, kad māsa noslēpumaini pazūd, Aivijai piedāvā ieņemt tās vietu skolā. Tikai aizbraucot tur, meitene saprot, ka ieņemt māsas vietu nozīmē burtiski uzdoties par viņu.

Drīz Aivija uzzina, ka skolā notiek ļoti dīvainas lietas, bet audzēknes ir tā pārbiedētas, ka nav spējīgas pateikt kaut vienu vārdu. Atklājusi lapaspuses no Skārletas dienasgrāmatas, Aivija sāk pati savu izmeklēšanu, ar to arī sev uzsūtot nelaimi...

Sērijā ir sešas grāmatas: "Pazudusī dvīne", "Čuksti sienās", "Deja tumsā", "Gaismas ezerā", "Buramvārdi sveču gaismā", "Pēdējais noslēpums".

https://eksmo.ru/series/detsk-skarlet-i-ayvi-tayny-i-zagadki-rukvudskoy-shkoly-ITD4323/

Sophie Cleverly.

Sofija ir dzimusi Batā (Bath) 1989. gadā, Somersetas grāfistē, Anglijā, Lielbritānijā. Mācījusies rakstīšanas mākslu. Mīl rakstīt grāmatas, blogos raksta "simfoniskā metāla" mūzikas stilu, telekanālos mīl skatītes fantastiku.

https://www.livelib.ru/author/1080236-sofi-kleverli

Autores mājas lapa.

https://sophiecleverly.com