Sjūzena M. Vilsone. Neprātīgo spēles

Apraksts par rakstnieci un viņas daiļradi

S. M. Vilsone. Neprātīgo spēles. Pārbaudījums

Autoritatīvais britu izdevēju žurnāls Bookseller romānu nodēvēja par The Hunger Games un Jurassic Park apvienojumu! Laipni lūdzam pārgalvīgajās spēlēs! Stormčeisere un Linkolns dzīvo pasaulē, kur nav pietiekami daudz zemes, dabas resursu, pārtikas, un cilvēkus pļauj slimības. Lai izdzīvotu un iegūtu piekļuvi ierobežotajiem resursiem, visizmisīgākie dodas uz Piloriju - kontinentu, kur dzīvo dinozauri. Šī ir īsta paradīze ar sulīgu veģetāciju, bagātu dabu un siltu klimatu. Ideāla vieta, kur pārcelties uz to. Bet asinskāri rāpuļi nepieļaus svešiniekus uz viņu zemes. Stormčeisere ir riskanta meitene un Linkolns - apņēmīgs puisis, bet vai viņi ir gatavi stāties pretī mežonīgajām ķirzakām spēlē, uz kuras spēles ir likta viņu pašu dzīvība?

Sīkāk:

https://www.livelib.ru/book/1002869171-ispytanie-s-m-uilson

S. M. Vilsone. Neprātīgo spēles. Padzīšana

Stormčeisere un Linkolns spēja izdzīvot savvaļas kontinentā, kas piepildīts ar asinskārajiem rāpuļiem. Dzīve ir īsta dāvana. Bet Parlamentam ir citi plāni: uzvarētājiem būs jāatgriežas Pilorijā, lai izmēģinātu jaunu vīrusu, kas var iznīcināt milzīgos savvaļas salas iedzīvotājus. Nāvējošai slimībai vajadzētu cilvēcei pavērt ceļu uz auglīgo augsni, bagātīgo veģetāciju un brīvību, kas Ertāzijas iedzīvotājiem ir liegta. Ikvienam būs jāizlemj, kas ir svarīgāks: tuvinieku dzīve, kurus skāris mēris iznīcīgajā, izpostītajā zemes pleķī vai uzvara un atzinība. Ir tikai viena atbilde.

Sīkāk:

https://www.livelib.ru/book/1002885042-izgnanie-s-m-uilson

S. M. Wilson. The Extinction Trials. Rebel

Nodevība. Upurēšanās. Izdzīvošana. Laipni lūdzam Stormčeiseres izmēģinājumos, un Linkolna pilsētā, kas deg. Tauta badojas. Vienīgā vieta, kur ixdzīvot, ir Pilorija, monstru kontinents. Stormčeiseres un Linkolna pienākums ir saglabāt savu cilvēku dzīvību, kad viņi kolonizē šo nāvējošo paradīzi. Bet vai lielākais drauds viņu izdzīvošanai būs monstri džungļos ... vai tie, kas atrodas nometnē kopā ar viņiem? Bada spēles tiekas ar Jurassic Park šajā mežonīgi populārajā seriālā, kas piepildīts ar rīcību, izdzīvošanu un nodevību.

Sīkāk:

https://www.livelib.ru/book/1003027254-rebel-s-m-uilson

S M Wilson

Susan Wilson kā S M Wilson raksta jauno pieaugušo grāmatas, bet mīlestības romānus, kā Scarlet Wilson.

https://www.fantasticfiction.com/w/s-m-wilson/

Apraksts.

https://www.bookseriesinorder.com/s-m-wilson/

Autores tviteris.

Es esmu S. M. Wilson, medmāsa un jauno pieaugušo autore. Mana ceturtā YA grāmata "Infinity Files" iznāks 2020. gada augustā, izdevniecībā Usborne Publishing. Mana pārstāve @SarahHornsley

https://twitter.com/susanwilsonbook?lang=en

Mājaslapa.

S.M. Vilsone dzīvo Skotijas rietumu krastā kopā ar līgavaini un diviem dēliem. Viņas ikdienas darbs ir sabiedrības veselības medmāsas darbs, un viņas sapņu darbs ir daiļliteratūras rakstīšana. Viņas mīlestība uz YA daiļliteratūru sākās pusaudža gados un nekad nav apstājusies. Viņa uzrakstīja "The Extinction Trials", lai mēģinātu inficēt savus dēlus ar tādu pašu mīlestību lasīt, kāda viņai ir - uzmanieties, viņa cer, ka tas ir lipīgi!

https://www.susan-wilson.com/