Šenona Čakraborti. Devabada

Apraksts par autori un viņas daiļradi

The City of Brass. Misiņa pilsēta.

Nari netic maģijai. Tajā pašā laikā viņai ir neparasti talanti - valodu zināšanas un spēja apvārdot slimības. Tas un vēl citi triki palīdz viņai dzīvot, nodarbojoties ar zagšanu un sīkām blēdībām 18. gadsimta Kairas ielās. Viņa cer, ka viņai uzsmaidīs veiksme un viņa aizbrauks uz Stambulu, lai studētu medicīnu.

Drīz viņai nāksies noticēt maģijai. Nari satiks dēmonisku ifrītu un gulu ordu, pēc tam nejauši izsauks varenu džinu - nekaunīgu un drūmu karotāju. Viņš pastāstīs pārsteidzošu stāstu par tuksnesi, kur dzīvo uguns gari, par upēm, kur guļ maridas, par kādreiz lielu cilvēku impēriju drupām, par kalniem, ko sargā neredzēti plēsējputni un par Devabadu, kas atrodas aiz tiem, leģendāro Misiņa pilsētu, uz kurieni liktenis aizvedīs Nari.

Devabada ar savām apburtajām misiņa sienām un sešu džinu cilšu septiņiem vārtiem sagaidīs viņu, ne vien ar brīnumiem, bet arī ar meliem, nodevību un galma intrigām.

Nari ierašanās izsauks kārtējo notikumu loku...

https://www.labirint.ru/books/669588/

The Kingdom of Copper. Vara karaliste.

nari dzīve izmainās tajā mirklī, kad viņa nejauši izsauc noslēpumainu džinu daru. Aizvesta no mājas Kairā, viņa atrodas žilbinošajā Devabadas karaļa pilī - un ātri saprot, ka bez viņas ielas instinktiem te neizdzīvot. Tagad, pēc kaujas, Devabada grimst tumsā un Nari ir jāmeklē jauns ceļš. Princis-džins Ali ir padzīts par to, ka metis izaicinājumu savam tēvam. Viņš ir tuvs šausmīga ģimenes noslēpuma atklāšanai un slēpjas no asasiniem vara smiltājos. Kad tuvojas jauns gadsimts, briest draudi, kas tuksnesī vēl nav redzēti. Tas ir spēks, kas nesīs uguns vētru tieši pie pilsētas vārtiem.

https://www.labirint.ru/books/708905/

Shannon A. Chakraborty. Autore.

Šenona A. Čakraborti (Shannon A. Chakraborty) ir dzimusi Ņudžesijā, ASV. Viņa nedomāja kļūt par rakstnieci, gribēja būt vēsturniece ar Tuvo Austrumu specializāciju, taču jau no bērnības mīlēja lasīt. Viņas 2018. gadā «BookNest Fantasy Awards» prēmiju ieguvusī grāmata (kategorijā - debijas romāns) un vēl četrām literārajām prēmijām nominētais romāns «Misiņa pilsēta» (The City of Brass) sākumā tika domāts kā vēsturisks fanfiks tikai pašas izklaidei. No pētniecības darba par mongoļu miniatūrām un Abasīdu dinastijas intrigām brīvajā laikā rakstniece dodas pārgājienos, ada un gatavo savai ģimenei pārāk sarežģītus Viduslaiku ēdienus.

https://www.livelib.ru/author/1077442-shennon-a-chakraborti

Mājaslapa. Triloģijas pēdējai grāmatai "Zelta impērijai" ir jāiznāk šogad.

https://www.sachakraborty.com/