Saša Gotti. Vlada tumsā

Saša Gotti ir autore fantāzijas žanrā, kuras pirmā grāmata jau atkārtoti izdota septiņas reizes. Ilustrē pašas grāmatas, arī vāku ilustratore. Pilsētas fantāzijas žanra romāni ir tulkoti arī angļu valodā. Grāmata "Vlada un spoku karš" iekļauta gada prēmijas īsajā sarakstā.

Rakstniece. rakstu par vampīriem, dēmoniem un citiem upiriem. Zīmēju savu grāmatu vākus un ilustrēju tās. Mītu Sanktpēterburgā. Drukājos ACT-ā.

Oficiālā mājas lapa.

http://www.nuara.ru/

Vlada un tumsas sazvērestība. Vladas sērija sākas.

“13 gadu vecumā ir pāragri tik izmisīgi iemīlēties, iemācīties savas ģimenes tumšos noslēpumus un izglābt pasauli no briesmīgiem draudiem.

Bet vai kāds jautāja Vladai?

Vlada Ogņeva ir parasta septītklasniece no Sanktpēterburgas. Pēc divām dienām viņai vajadzētu doties uz astoto klasi, bet ... viņai būs pavisam cits liktenis.

Viņu gaida vampīri, troļļi, upiri, kikimoras un Tumsas universitāte, kurā nav tā, ka mācītos - ir ārkārtīgi grūti izdzīvot ...

Un joprojām gaida tie, kuri ir tumsā un, ar kuriem labāk nekad nesatikties. Tumšie spēki sāk lielu spēli, velkot ap Vladu intrigu un ļaunuma slazdus... "

http://www.nuara.ru/%d0%b2%d0%bb%d0%b0%d0%b4%d0%b0-%d0%b8-%d0%b7%d0%b0%d0%b3%d0%be%d0%b2%d0%be%d1%80-%d1%82%d1%8c%d0%bc%d1%8b/

Ozon.ru lapa.

https://www.ozon.ru/context/detail/id/137430913/

Principā, rakstniece (visdrīzāk – sieviete?) savu identitāti slēpj aiz avatāriem (14). Viņas lapās fanes sūta savus foto, attēlojot ainas no grāmatām.