Sanka Rea. Sankarea

Mistiski poētisks stāsts par zēnu, kuram patīk filmas par zombijiem, meiteni, kura vēlas nomirt, un likteni, kas saved viņus kopā. Japāņu anime, 2012. gads. Režisors Mamoru Hatakejama.

Tihiro Furuja ir visai neparasts jauns cilvēks: jau no bērnības viņu interesē tikai zombiji un viss, kas ar tiem saistās. Kādā momentā viņa iemīļotais kaķis iet bojā zem auto riteņiem, puisis nolemj viņu atdzīvināt ar īpašu eliksīru, kas atdzīvina dzīvas radības. Recepti viņš atradis, nejauši, mistiskā veidā, uzietā grāmatā, kad palīdz radiem šķirot bibliotēku. Lai veikti rituālu, viņš dodas uz pamestu skvēru, kur satiek brīnumdaiļu meiteni Rea, kura ir aizbēgusi no vecāku mājas un ir ļoti nelaimīga. Viņas tēvs seksuāli uzmācas viņai, fotogrāfē viņu kailu, bet māte, pārdzīvojot, ka viņai vairs nepievērš uzmanību, meitu ienīst, vēloties, lai viņa pazūd.

Uzzinājusi, ko vēlas darīt Furuja, Rea lūdz atļauju piedalīties rituālā, bet pati slepus izdzer eliksīru, cerot, ka tā ir spēcīga ibde. Taču nākamā rītā viņa saprot, ka joprojām ir dzīva un metas no klints. Taču pēc kāda laika Rea atkal atdzīvojas un aiziet pie Furuja, kurš ir ļoti priecīgs par tādu pavērsienu, jo viņam taču tagad ir meitene-zombijs.

Seriāls krieviski.

http://seasonvar.ru/serial-6399-Sanka_Rea.html

Seriāls veidots pēc mangas "Sankarea: Undying Love", ko radījis Mitsuru Hattori 2009. gadā.

https://en.wikipedia.org/wiki/Sankarea:_Undying_Love

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=13507

Viki lapa.

http://sankarea.wikia.com/wiki/Sankarea_Wiki

Fanu lapa. (Dažreiz nestrādā!)

https://myanimelist.net/character/36494/Chihiro_Furuya