Šana Abe. Shana Abe.

Amerikāņu mīlestības romānu autore. Šana Abe ir dzimusi Teksasā, lielāko daļu no bērnības ir pavadījusi Kolorado, pēc tam kā apmaiņas studente īsu laiku mācījusies Meksikā, bet no septiņpadsmit gadu vecumā dzīvojusi Japānā, strādājot par modeli. Jau bērnībā sākusi rakstīt, veidojot, kā pati teikusi "Muļķīgāko mīlas romānu pasaulē< vēlāk turpinājusi to darīt fotosesiju starplaikos. Viņa fokusējās uz mīlestības romāniem, jo tieši tādas grāmatas viņai visvairāk ir paticis lasīt. Vēlāk viņa beidza koledžu Losandželosā, iegūstot grādu drāmā.

Viņas otrais romāns, protams, atkal par mīlestību, ieguva trešo vietu rakstīšanas konkursā. Viņa sūtīja grāmatu vairākiem literāriem aģentiem, daudzi no tiem atbildēja apmēram tā: "Viss tas ir jauki, bet par ko jūs vispār rakstāt?" Lai sevi kaut kādos rāmjos iegrožotu, Abe koncentrējās uz vēsturiskiem mīlas romāniem. Pirmais romāns vēsturiskā žanrā, ko Abe uzrakstīja, bija pašas un viņas vīra mīlas stāsts, tikai veidots, kā vēsturisks romāns par Viduslaikiem. Manuskriptu pieņēma Bantam Books un tas tika publicēts ar nosaukumu "Roze ziemā" (A Rose in Winter).

Arī daudzas nākamās Abes grāmatas bija Viduslaiku romāni. Abe izvēlējās šo periodu tāpēc, ka: "tajā bija lieliska dihotomijas izjūta .... Tas iedvesmo domas par varenību, tiesu žēlastību un bruņinieku bruņniecību - bet tajā pašā laikā tajā ir rupjš, nepieslīpēts aspekts, ko vienkārši nevar noliegt šim periodam".

Abe ir saņēmusi the Romantic Times Career Achievement Award, bijusi nominēta sešas reizes Romantic Times Reviewers' Choice Awards, ko saņēmusi divreiz.

https://en.wikipedia.org/wiki/Shana_Ab%C3%A9

Oficiālā mājas lapa.

http://www.shanaabe.com/

Otrā grāmatu sērija ir fantāzija.

Iedomājieties pasauli, kurā mākoņi varētu būt pūķi, un pūķi varētu būt cilvēki ... kur dimanti piesauc klusas dziesmas un skaista bēgle izrādās slavens dārgakmens zagle, kura varizzust, pārvēršoties tikai dūmu čukstos.

Tagad iedomājieties, ko pūķu valdnieks sūta, lai viņu sagūstītu.

http://www.shanaabe.com/book.cfm?bookID=9

Vēl pati autore par sevi: viņa mīl dzīvniekus, šausmīgi slēpo, snovbords varētu viņu nogalināt.