Saldā dzīve. Happy Sugar Life

Japāņu seriāls par mīlestību un šausmām. Sjonen žanrs. Režisors Kusakava Keidzo. 2018. gads - sērijas vēl tikai iznāk. Pa vienai nedēļā.

Kas ir mīlestība? katram no mums šis jēdziens nedaudz atšķiras, taču kopējais tajā ir viens. Ja tu kādu mīli, tu viņa labā darīsi jebko. Daudziem, kam nav izdevies līdz šim kādu iemīlēt, ir sapnis atrast kādu, to pašu vienīgo cilvēku, kam viņi veltīs visu savu brīvo laiku, bet varbūt, ka arī visu dzīvi.

Mūsu varone Sato Macusaka par mīlestību īpaši nedomāja. Viņa ir skaista, laipna un apburoša, katrs puisis vēlētos satikties ar tādu. Pati viņa ar prieku to izmantoja. Vazāja puišus aiz deguna, flirtēja ar daudziem, skolā par viņu jau sāka izplatīties nelāgas baumas. Mīlestība viņai uzradās nejauši. Kurš gan varēja iedomāties, ka viņas  nopūtu objekts kļūs nevis karsts vecāko klašu puisis, bet gan mīļa jaunāko klašu skolniece Šio Kobe. Nejauši satiktā meitenīte tagad dzīvo viņas mājās, Sato tagad jūt milzu atbildību. Nākas, ne vien iet skolā, bet pa vakariem arī strādāt, lai pelnītu naudu dzīvošanai divām, lai Šio nekas netrūktu. Savas mīļās mazulītes dēļ viņa ir gatava uz visu, absolūti uz visu, pat uz slepkavību.

http://animevost.org/tip/tv/2107-happy-sugar-life.html

Nosaukuma sinonīmi: White Sugar Garden, Black Salt Cage.

https://myanimelist.net/anime/37517/Happy_Sugar_Life

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Happy_Sugar_Life

Anime uzņemts pēc japāņu šausmu mangas sērijas - autors Tomiyaki Kagisora.

Anime mājas lapa. http://happysugarlife.tv/

Anime enciklopēdija. https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=20787