Romantiskā anime topa labākie paraugi

Iepriekš minēto topu labākie - romantiskie anime. Pārsvarā izmantoju tikai krievu valodas failus, taču, cik nu redzēts, anime patieši ir ļoti labi, pat izcili, tāpēc arī varu tikai ieteikt, ja šis žanrs ir tuvs. Jābrīdina, ka te nav pārstāvēta tikai komēdija, ir arī drāmas un pats kāds traģisks stāsts.

Attēli doti tādā pašā kārtībā, kā minētie seriāli.

Tavi aprīļa meli.

Jaunais, ģeniālais piānists Kosei Arima ir uzvarējis daudzos bērnu konkursos un kļuvis slavens muzikantu vidū. Pēc mātes, kura bija arī viņa skolotāja, nāves, Kosei neiztur un kārtējā konkursa laikā morāli salūzt. Viņš vaino sevi, ka ir sastrīdējies ar māti, strīds ir noticis neilgi pirms viņas nāves. No tā laika, spēlējot pianino, Kosei vairs nespē dzirdēt savu spēli un 11 gadu vecumā pamet spēlēšanu. Tā kā viņam nav citu talantu, tad viņš kļūst par parastu skolnieku, kurš dzīvo parastu skolas dzīvi ar draugiem - Cubaki un Vatari. Taču kādā reizē Cubaki iepazīstina viņu ar Kaori Mijadzono, skastu un brīvdomīgu vijolnieci, kura palīdz Kosei atgriezties mūzikas pasaulē, pārliecinot viņu kļūt par viņas pavadošo mākslinieku.

 http://adultmult.tv/anime/shigatsu_wa_kimi_no_uso.html

Studentu padomes prezidente - istabene.

Sieka privātajā vīriešu skolā ievieš kopēju apmācību. meiteņu pagaidām ir maz, viņas arī nesteidzas tur iestāties, jo studenti-puiši ir pazīstami ar savām muļķīgajām izdarībām. Taču Misaki Ajudzava no tā nebaidās. Viņa ir skolas vēsturē pirmā meitene - skolas padomes prezidente - teicamniece, sportiste un vienkārši - skaistule. Viņa ir nolēmusi darīt visu iespējamo, lai uzlabotu skolas reputāciju, ievestu kārtību un disciplīnu.

Atklāti sakot, puiši uzskata misaki par despoti un tirānu. Viņa patiešām ir vīriešu nīdēja, tāpēc, ka viņas tēvs ir pametis ģimeni, atstādams uz tās pleciem visai lielu parādu. Lai kaut kā palīdzētu mātei, meitene iestājas darbā uz pusslodzi par oficianti kafejnīcā. Tā nav vienkārša kafejnīca, oficiantes te tiek saģērbtas kā istabenes un uzvedas attiecīgi. [Japānā patiešām ir tādas kafejnīcas. - t.p.]

Tā nu prezidente slepeni piestrādā, kamēr skolas skaistulītis Takumi Usujems neierauga viņu darbā. "Prezidents - istabene - kauns, manai reputācijai ir beigas!" - Misaki domā... Taču Takumi nevienam neko nestāsta. Ko gan viņš no viņas īstenībā grib?

Anime ir saņēmis visvairāk pirmās vietas citu anime vidū.

https://yummyanime.com/catalog/item/prezident-gornichnaya

KimiKiss - Pirmais skūpsts.

Kouiči Aihara (anime šis tēls ir sadalīts divos personāžos: Sanada Kouiči un Kazuki Aihara) bērnības draugs Mao Mizusava atgriežas Japānā pēc tam, kad 2 gadus ir dzīvojis Francijā. Kouiči ir pārsteigts par to, ka, kaut arī viņu vecāki no laika gala ir dzīvojuši pasaules otrā pusē, viņa māte piekrīt, ka Mao paliek kopā ar viņiem. Tagad viņi palīdz viens otram tikt galā ar vidusskolas romantiskajām attiecībām.

 https://rutube.ru/video/c24334067d93529254dfec6c2d190e1d/

Vilcene un garšvielas.

Zemi vienmēr ir aizsargājuši vietējie dievi, tā arī šajā ciematiņā bija tāda, visai mīļa dieviete - vilcene Horo, kas sargāja savu zemju lauksaimniecību. Taču sākas tehnoloģiju laikmets, pat vietējie zemnieki sāk uzticēties modernai lauksaimniecībai, sējas un ražas darbos paļaujoties uz tehniku vairāk kā dievišķai varai. No tā laika Horo vairs nav darba un viņa nīkst laukā, slēpjoties no cilvēkiem, līdz nesatiek ceļojošu tirgoni Lourensu. Te tad arī dieviete saprot, ka viņš ir viņas vienīgā cerība un ne tik garlaicīga kompānija.

Tā kā Lourensam piemīt visas īpašības, kādām jāpiemīt visiem viņa "profesijas" ļaudīm, Horo ātri saprot, ka viņš var kļūt par viņas pavadoni uz ziemeļiem, uz viņas dzimteni. Tā kā lournes jau ir paguvis iekulties pikantā situācijā ar vietējo meiteni, viņš arī pats ir priecīgs "aizlaisties" no minētā ciemata, citādi var notikt nelaime. Tā arī sākas abu, tik ļoti viens otram nelīdzīgo varoņu kopīgais ceļš. Viņus priekšā gaida daudz piedzīvojumu, patīkamu un nepatīkamu satikšanos, un, protams, ļoti interesants stāsts.

http://animevost.org/tip/tv/1045-ookami-to-koushinryou.html

Toradora.

Visi viņu uzskata par huligānu un bandītu, kat arī puisis ir ļoti labestīgs. Viņa tieši otrādi, patiesi var iedvest skolniekos bailes un paniku, kaut arī pati ir sīks skuķītis. Lūk tādfi neparasti varoņi šajā anime kļus ne tikai klasesbiedri, bet arī sadraudzēsies un kļūs par pāri, lai iekarotu savu iemīļoto cilvēku sirdis.

Pseidohuligāns - viņš arī Rjudzi Tasaku - ir piekusis visiem iestāstīt, ka viņš nemaz nav bandīts, puisis iestājas vidusskolas otrajā kursā. Viņa klasesbiedrs ir viņa labākais draugs Jusaku Kitamura, kurš satiekas ar Minori Kusiedu. Bez šīs patīkamās tikšanās viņu gaida vēl viena - mazāk pozitīva: iepazīšanās ar taigu Asaku, Minori draudzeni un skolas biedu, kura neuztver kritiku un ļoti bīstami reaģē uz katru piezīmi, arī principā uz cilvēkiem, tāpēc viņas jaunais klases biedrs arī iekļūst starp nemīluļiem. Taču tas turpinās ne ilgi, kamēr katrs no viņiem neatkož viens otru: Rjudzi saprot, ka taiga ir iemīlējusies viņa draugā, bet tā savukārt, atklāj puiša maigās jūtas pret savu draudzeni Minore. Tā abu nelaime padara viņus par draugiem, abi nolemj apvienot savas pūles un mēģina iemīlēt sevī šo pārīti, lai gūtu sekmes mīlas frontē.

http://animevost.org/tip/tv/1044-toradora.html

Klannāde.

Tomoja Okodzaki mācās vidusskolas izlaiduma klasē. Tā vietā, lai gatavotos eksāmeniem, viņš bez mērķa kaliņo pa skolu (ja vispār aiziet uz turieni) un nodarbojas ar visu, ko vien gribas, nereti uzdodot jautājumu, kāpēc viņam vispār to vajag. Agrā bērnībā palicis bez mātes, Tomoja, maigi sakot, nesatiek ar savu tēvu un satiek faktiski vienīgi ar savu draugu, veco paziņu Sunoharu, ne visai tālu puisi.

taču kādā pavasara dienā viss izmainās, kad galvenais varonis satiek Nagisu Furakavu, kautrīgu, pieklājīgu un visai simpātisku skolnieci no paralēlās klases. Iepazīšanās palīdz tomojam atklāties, viņš sāk sazināties ar kluso Kotomi, kā arī aso Tomojo un ar pavisam dīvaino un piekasīgo Fuko, kura nemitīgi izgriež jūras zvaigznes, taču galvenā pārmaiņa ap to laiku ir jau notikusi - tagad viņam ir īsta meitene!

(Uzmanību! Stāsts ir ļoti mīļš, taču tikpat - traģisks!)

https://yummyanime.com/catalog/item/klannad-tv1

Bakumans.

"Leģenda par supervaroni" - tā ir galvenā varoņa, kurš iziet visas 3 "Bakumana" sezonas, tēvoča Masiro Nabuhiro manga. Tas ir vienīgais Nabuhiro seriāls, ko viņš publicēis kā mangaka, pēc kura uzņemts anime. Vairāk viņš nav spējis iegūt nevienu seriālu, kaut arī 7 gadus nemitīgi, līdz spēku izsīkumam ir zīmējis, līdz ievedis sevi nāvē.

Īstus anime un mangas pielūdzējus nekas neapturēs ceļā uz īstu veikismi un atzīšanu. Par to ir pārliecināti Moritaka Masiro un Akito Takagi, jauni vidusskolas absolventi, kas ir gatavi sākt realizēt savus ambiciozos plānus.

Moritaka nav slikts mākslinieks. Akito - iesācējs rakstnieks. Kopā viņi nolemj radīt paši savu mangu, lai uz tās bāzes varētu uzņemt pilnvērtīgu anime. Moritaki skolas dienu mūza ir apburošā Adzuki, kura arī plāno kļūt par japāņu kultūras zvaigzni 0 aktrisi - seiju. Moritaki uzzinājis par to, piedāvā viņai realizēt viņas sapni - tēlot vienu no galvenajām varonēm viņu nākamajā projektā un apprecēt Moritaki. Tikai sākumā jaunajam māksliniekam vajag turēt apsolīto un panākt savas mangas ekranizāciju.

https://yummyanime.com/catalog/item/bakyman

Draiskais skūpsts.

Pārvarējusi šausmīgo mātes zaudējumu agrīnos gados, Kotoka Aihara un viņas tēvs Sigeo turpina iet pa dzīvi ar augsti paceltu galvu, pārvarot grūtības. Tētis strādā par pavāru un ļoti bieži paliek darbā līdz vēlam vakaram, lai pietiktu līdzekļi iztikai. Zināmā laika periodā viņš ar draugiem ir uzbūvējis nelielu namiņu tradicionālā japāņu stilā. taču, tā kā naudas bija maz, arī būvmateriāli nav bijuši labākās kvalitātes, jau pirmajā zemestrīcē namiņš sagrūst. Tagad viņiem nav kur dzīvot un vecais Sigeo draugs Sigeki Irie aicina viņus pie sevis.

Viss būtu normāli, ja neņem vērā to faktu, ka ģimenē vecākais dēls Irie ir skolas elks Naoki Irie, gudrītis ar augstu pašnovērtējumu. Tajā pašā skolā mācās arī Kotoka. Tā nu ir sanācis, ka Kotoka viņā ir iemīlējusies jau tad, kad iestājās vidusskolā, pirms traģēdijas ar māju bija viņam atzinusies mīlestībā, bet saņēmusi lepnu atraidījumu "nemīlu trulās". Diemžēl, tāda jau viņa bija, jo mācījās F klasē, pašā vājākā visā skolā. kaut arī Naoki apvaino viņu, visiem saka, ka neieredz, Kotoka turpina viņu mīlēt un pie mazākās iespējas pazūd sapņos. Te kā piedeva ir arī humora nots un anime ir sanācis visai interesants.

http://animevost.org/tip/tv/969-itazura-na-kiss.html

Izliecies, ka mīli.

Galvenais varonis - Itidzjo Raku - ir jakudzu klana galvas dēls. Taču puisi galīgi neinteresē sava klana lietas, viņš sapņo par parasta cilvēka dzīvi: beigt skolu, iegūt augstāko izglītību, sākt strādfāt kādā valsts organizācijā. taču ne vienmēr sanāk, kā gribas. Vidusskolas pirmajā dienā uz raku galvas, burtiskā nozīmē, uzkrīt no Amerikas atbraukusī Kirisaki Čitoge. Vēlāk viņi satiekas skolā un... uzreiz sāk ienīst viens otru. Jaunieši vispār nerunātu, ja tā paša kritiena laikā Raku nebūtu pazaudējis sev svarīgu kulonu - kādas meitenes dāvanu pirms desmit gadiem.

Tajā pašā laikā jakudzas klanam ir problēmas. Parāsījies jauns, naidīgs grupējums. Tagad katru dienu visā pilsētā notiek sadusrsmes. Lai kaut kā satuvinātu naidīgos klanus, Raku tēvs piedāvā viņas satikties ar naidīgā grupējuma vadoņa meitu. Kāds gan ir puiša šoks, kas šī meita izrādās Kirisaki... Protams, ka arī meitene nebija lielā sajūsmā. Pēc tēvu noslēgtās vienošanās viņiem jābūt par pārīti trīs gadus. Taču nemaz nav tik viegli tēlot iemīlējušos, raki sapņo par klases biedreni Kosaki Onodera, tāpat arī kulons visu laiku atgādina par viņa doto solījumu pirms 10 gadiem...

https://yummyanime.com/catalog/item/pritvornaya-lyubov

Violeta Evergārdena.

Profesora Orlanda sieva ir romānu rakstniece. taču, lai būtu par rakstnieku, par maz ir tas, ja tev ir bagāta fantāzija, vēl savas izdomātās pasaules ir jāliek uz papīra. Profesora ģimeni sameklē īstas bēdas. Viņa sieva zaudē redzi, ļidz ar to, iespēju nodarboties ar iemīļoto darbu. Tad profesors izgudro lietu, kas izmaina viņa sievas dzīvi, bet pēc tam arī daudzu citu cilvēku dzīves. Savu izgudrojumu viņš nosauc par "autoierakstošu lelli".

Minētā robota galvenā funkcija ir automātiska cilvēka runas pierakstīšana. Parasto cilvēku vidū šie roboti kļūst visai populāri, jo ne visiem piemīt talants uzrakstīt pašiem savas domas. Drīz, iegūstot izgatavošanas patentu, līdzīgus robotus sāk izgatavot, ne tikai miera mērķiem, bet arī kara dienesta vajadzībām. Stāsts vēsta par robotu vārdā Violeta Evergārdena. Agrāk viņa dienē armijā, pēc kara beigām sāk strādāt civilā dienestā, konkrēti - pastā. Taču daudzas atmiņas par viņas kara gaitām, joprojām neliek viņai mieru. Seriāla gaitā viņa arvien vairāk cilvēciskojas, kas ne vienmēr dod pozitīvas emocijas.

http://animevost.org/tip/tv/1998-violet-evergarden.html

Nav spēles - nav dzīves.

Sora un Širo ir nešķirami brālis un māsa. Visu savu dzīvi viņi velta vienīgi spēlēm, jo reālā pasaule ir tik garlaicīga un neinteresanta. Geimeru vidū viņiem nav līdzīgu.

Reiz viņiem pienāk vēstule ar piedzīvojumu pārdzimt citā, interesantākā pasaulē. Abi nedomājot piekrīt un nokļūst brīnumainā spēļu pasaulē Disbordā, kur aizliegti kari, slepkavības un laupīšanas, bet strīdi un konflikti tiek aytrisināti tikai ar uzvaru spēlē. Mūsu varoņi ātri saprot, kādas iespējas viņiem atver šī pasaule un ko te var sasniegt.

Tātad, mērķis ir izvēlēt, spēlētāji ir savās vietās. Spēle sākas!

https://yummyanime.com/catalog/item/igra-na-vyzhivanie