Reičela Hārtmane. Serafina

Kādreiz cilvēki un pūķi nolēma darīt galu daudzu gadu ilgušam karam un noslēgt mieru. Pūķi ieguva tiesības dzīvot cilvēku izskatā Goredas pilsētās, bet cilvēki ieguva mieru, kaut arī nepārstāja nemīlēt pūķus. 18 gadu vecā Serafina ir jauktasine, kura ir spiesta visiem spēkiem glabāt savu izcelsmes noslēpumu, viņa ir talantīga mūziķe, kuras spējas te pārsniedz iztēli

Tādus, kā viņa, cilvēki neieredz, baidās, jo neieredz pūķus. Taču, kad Goredas mierīgos iedzīvotājus pārsteidz ziņa par prinča rufusa nāvi un pūķu slepeno sazvērestību, Serafinai klājas pavisam smagi. Vienīgais, kurš spēj viņu saprast, ir princis Luciāns, ārlaulībā dzimušais. Abi kopā viņi nolemj atrisināt sazvērestību un atgriezt mieru karalistē un savās sirdīs.

https://www.livelib.ru/book/1000755169-serafina-rejchel-hartman

"Viens no pašiem interesantākajiem romāniem par pūķiem, ko esmu lasījis!" (Kristofers Paolini).

Rakstniece.

Dzimusi Leksingtonā, Kentuki štatā, ASV. Tagad dzīvo un raksta Vankuvērā. Viņas pirmais jauno pieaugušo romāns "Serafina" tika publicēts «Random Hause» 2012. gada 10. jūlijā.

https://www.livelib.ru/author/346538-rejchel-hartman

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Rachel_Hartman

Plašāka biogrāfija no Vikipēdijas.

Reičela Hārtmane ir dzimusi 1972. gada 9. jūlijā Kentuki. Viņa ir dzīvojusi visur kur, ieskaitot Leksingtonu, Kentuki, Čikāgu, Filadelfiju, Sentlūisu, Angliju un Japānu. Viņa beidza Vašingtonas Universitāti, kur ieguva BA Salīdzinošā literatūrzinātnē.

1996. gadā viņa publicēja savu pirmo komiksu grāmatu Amy Unbounded, the Ashcan Series.

Viņas pirmā grāmata Seraphina, 2013. gadā saņēma William C. Morris Award, ar ko apbalvo labāko jauno pieaugušo grāmatu, ko ASV ir publicējis autors, kuram tā ir debija. 2012. gadā tā ieguva Cybils Award par labāko jauno pieaugušo romānu fantāzijas un zinātniskās fantastikas žanros. Shadow Scale tā parādījās the New York Times Best Seller List Young Adult domātām grāmatām jau pirmajā nedēļā. Viņas trešais romāns "Tess of the Road" turpina seriālu, iesaistot darbībā jaunus varoņus, tāpat arī tur darbojas varoņi no pirmajiem diviem romāniem, romāns iznāca 2018. gada 27. februārī.

Hārtmane dzīvo Vankuvērā, Britu Kolumbijā, kopā ar vīru un dēlu. Viņas hobiji ir lasīšana, piedalīšanās lomu spēlēs, dejošana un čella spēle.

Mājas lapa.

https://rachelhartmanbooks.com/

Autore bija pagājušā gada Vorldkonā, Dublinā.