Randiņš ar dzīvi. Date a Live

Zinātniski-fantastiskās fantāzijas mikslis ar erotiku humora mērcē. Tā varētu nosaukt šo izklaidējošo japāņu anime ar reitingu 16+. Režisors Keitaro Motonaga. 2013. gads, superviegls katastrofu anime par puiša misiju, likt sevī iemīlēties.

Planētai Zeme sāk draudēt briesmas - no citas dimensijas parādās atnācēji, kas tikai ar savas parādīšanās faktu izsauc mūsu pasaulē šausmīgas katastrofas. Dabiski, ka viņiem visvairāk iepatīkas Japāna, tās pilsoņi ātri pierod, ka dažādu dabas katastrofu, tādu kā zemestrīces un cunami, vidū nākas baidīties arī vēl no "telpas viļņošanās". Dabiski, ka strausa politika te neder, taču liels jautājums ir tas, vai vispār vērts cīnīties ar nelūgtajiem viesiem. Jā, ir mobīlās komandas, kas apbruņotas ar vislabākajiem ieročiem, taču problēmas risinājums slēpjas citur.

Bez šaubām, kā tad citādi, bet problēmas atrisinājums slēpjas jaunā, vienkāršā, sešpadsmit gadus vecā skolniekā. Ja bērnībā Sido Ucuka ir zaudējis vecākus, kopā ar jaunāko māsiņu Kotori viņš tagad dzīvo Tokijas priekšpilsētā. Notiek tā, ka rūpes par māšeli viņu ieved katastrofas epicentrā, kur viņš uzzina, ka uz Zemes parādās nezināmi gari. Turklāt tie parādās tikai simpātisku un kareivīgu meiteņu izskatā.

Šablonus sagrauj "māsiņa", kas izrādās - slepenas kaujas komandas vadītāja. Viņa arī Sido pastāsta, ka tikai viņš spēj novērst Garu graujošos spēkus, taču ar vienu nosacījumu - meitenei-garam ir patiesi viņā jāiemīlas. Dabiski, ka tā ir valstiski svarīga lieta, tāpēc puisim būs jāiziet visai nopietns jaunā karotāja kurss, bet tālāk viņam radīsies iespēja tikt galā pat ar pašu Keimu Kacuragi! Kas viņš tāds vispār ir?

Seriāls krieviski: http://seasonvar.ru/serial-6709-Randevu_s_zhizn_yu.html

Anime veidots pēc Kōshi Tachibana vieglo romānu sērijas, ko ilustrējis Tsunako.

Ar Ringo ilustrācijām 2012. gadā sāk izdot arī mangu.

Mājas lapa japāņu valodā: http://date-a-live.net/judgement/

Fendoma lapa: http://date-a-live.wikia.com/wiki/Date_A_Live_Wiki

Miku Izayoi dziesmas: https://www.youtube.com/watch?v=3WkCBAo9_Bs