Rakšasa - Dēmonu iela. Rakshasa Street

Mazliet aizejot sāņu no japāņu anime, pastāstīšu par ķīniešu anime ar labu reitingu. 2016. gads. Cits nosaukums - "Rekviēma iela" (Zhen Hun Jie). Animācijas režisors Snow Zhou.

Kas būtu domājis, ka arī viņpasaulē ir savas pilsētas, kas sadalītas ielās un prospektos. Laikam pati bīstamākā vieta šajā pasaulē ir Dēmonu iela, kur neviens bez iemesla nestaigā. Tieši te dzīvo un darbojas paši bīstamākie un cietsirdīgākie dēmoni un spoki. Katrai ielai ir savs novērotājs-sargs, taču Dvēseļu Ģenerālis, kurš mīt Dēmonu ielā, ir – pats bīstamākais no visiem neradījumiem, kas mīt šajā pasaulē. Jauna un gudra meitene Lina (Xia Ling) meklē sev darbu. Viņa pat iedomāties nespēj, ka nokļūs valdījumā, kas pieder vienam no ģenerāļiem. Tas izrādīsies Yanbing Cao. Par laimi, šis sargs nemaz nebūs tik asinskārs... Toties, visi pārējie – oi-oi-oi!

http://seasonvar.ru/serial-14594-Rakshasa_-_Ulitca_demonov.html

2017. gadā ir tapis TV seriāls ar aktierkino. Režisors Shiyi Yue. Taču tā mākslinieciskā kvalitāte, maigi sakot, ir zema. Bieži tas, kas labi izskatās, kā animācija, filmā atgādina sliktu amatierteātri.

http://seasonvar.ru/serial-17027-Rakshasa_-_ulitca_demonov_2017.html

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/33350/Zhen_Hun_Jie

Mangu (manhua) sēriju ir radījis un ilustrējis Xu Chen.

http://rakshasa-street.wikia.com/wiki/Rakshasa_Street_(Manhua)