Radio viļņiem līdzīgā draudzene (arī - Jukusī draudzene). Denpa teki na Kanojo

Režisora Kambe Mamoru anime trilleris. 2009. gads. Krievu nosaukumā - „Elektromagnētiskā draudzene”. Literārā angļu tulkojumā: “The Radio Wave-Like Girlfriend”, parasti tulkota kā: “Electromagnetic Girlfriend”.

Diloģijā skatītājiem jāiepazīstas ar Dzju Dzjudzavu, enerģisku un uzstājīgu puisi, kuram neeksistē rakstīti noteikumi un kurš pēc vārda kabatā nekad nelien. Saviem vienaudžiem viņš ir atzīta autoritāte, tāpēc ka nekad neatkāpjas kautiņos un vienmēr paliek stāvokļa saimnieks. Ar meitenēm viņam ir dažādas attiecības, vienas ļoti cenšas iepatikties (īpaši Sacuki), citas nemitīgi piekasās (kā klases vecākā Fudzisime), bet absolūti puisī iemīlējusies Otibana Ame vispār paziņo, ka ir puiša kalps, jo iepriekšējā dzīvē Dzju ir bijis karalis, bet viņa – karalim uzticīgā verdzene, tāpēc arī tagad viņa būs viņa ēna un sargs. Puisis domā, ka no tik apmātas meitenes labāk turēties pa gabalu. To arī viņš dara par lielu sarūgtinājumu Otibanai.

Kamēr puisis cenšas tikt skaidrībā ar meitenēm, pilsētas ielās uzdarbojas sērijveida slepkava-maniaks. Turklāt vēl izliekot internetā upuru foto. Arī puisim pazīstamas meitenes. Tiek nogalināta Fudzisime un Dzju rodas aizdomas, ka vainīga ir Otibana – iespējams greizsirdības dēļ.

https://www.youtube.com/watch?v=7hcCthgg0b0

Arī te. Iznākušas tikai divas sērijas.

https://zfilm-hd.org/22010-elektromagnitnaya-podruzhka.html

Par anime.

http://www.world-art.ru/animation/animation.php?id=7154

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Denpa_teki_na_Kanojo