Princešu mīlulis. Princess Lover

2009. gada anime, režisors Kanadzava Hiromicu.

Tas notika pirms daudziem gadiem. Kādreiz Tepeja Kabajasi māte izrīkojās pēc sava prāta, iemīlēja vienkāršu puisi un apprecējās ar to pret tēva gribu, taču viņš nesāka pretoties tādai meitas vēlmei, pieņēma to un meitas dzīvē vairāk neiejaucās.

Taču notika nelaime. Mazā Tepeja vecāki iet bojā autoavārijā. Bērns paliek pavisam viens, taču viņam tomēr ir viens vecs radinieks pa mātes līniju. Ģimenē par viņu nebija pieņemts runāt.

Taču pēc viņa meitas un znota nelaimes viņš paņem pie sevis mazdēlu. Isins Arima ir pazīstams finansists Japānas darījumu aprindās. Viņš ir arī viens no ietekmīgākajiem cilvēkiem politikas sfērā. Bagātnieks lolo mērķi, saglabāt savu biznesi, viņam ir vajadzīgs cienījams mantinieks un tāpēc savā vietā viņš redz mazdēlu. Veco vīru pievelk arī tas, ka jauneklis nav izlutināts, nav atkarīgs no naudas, astšķirībā no viņa izlutinātajiem vienaudžiem. Puisim ir stingrs raksturs.

Tagad pēc notikušās traģēdijas Tepejam Kabajasi nāksies iejusties augstākās sabiedrības dzīvē, sev neierastos apstākļos. Vectēvs sūta mazdēlu mācīties izredzētu bagātnieku bērnu licejā.

Jaunais cilvēks uzreiz piesaista cev uzmanību, īpaši no pretējā dzimuma puses. Viņa uzmanību cenšas iegūt visapburošākās klases biedrenes. Tās ir meitenes no elitārām ģimenēm - princese-bruņinieks Silvija, pati pilnība, jaukā klases biedrene Šarlote un modernā supemodele Seika. Iepazīšanās ar jauno kursa viedru notiek visai pikantās situācijās. Intrigu papildina vēl tas, ka mūsu jaunietim ir vēl uzticama kalpone. Kā gan turpināsies tik neparastas attiecības?

http://seasonvar.ru/serial-6703-Lyubimetc_printcess.html

Vikipēdijas lapa.

https://it.wikipedia.org/wiki/Princess_Lover!

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=10699

Kino lapa. Purinsesu rabâ!

https://www.imdb.com/title/tt1470836/

Vizuālās noveles.

https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/VisualNovel/PrincessLover

Vēl viena iespēja krieviski skatīties.

https://rezka.ag/animation/adventures/21787-lyubimec-princess-lyubimchik-princess.html

Dažādi multseriāli.

https://val20101.livejournal.com/283381.html

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/6201/Princess_Lover?q=Princess%20Lover

Spinofs.

https://myanimelist.net/anime/8231/Princess_Lover__Magical_Knight_Maria-chan