Princeses Čaikas zārks. Hitsugi no Chaika

Fantāzijas anime, 2 sezonas. Režisors Soiti Masui. 2014. gads.

Galveno varoni sauc Tooru Acura. Viņš ir bijušais karavīrs, kaujās rūdīts cīnītājs. taču visi kari ir beigušies, Asuru atvaļina no armijas un viņa varonīgā pagātne vairs neko nav vērta. Atvaļinātu karavīru darbā neviens neņem un darīt pilsētā viņam vairs nav ko, tomēr izmisumā viņš nekrīt, viņš ceļo apkārt, varbūt, ka izdodas saprast, ko viņš grib no dzīves, varbūt izdodas atrast savu likteni.

Ceļā viņš iepazīstas ar skaistu meiteni vārdā Čaika Trabanta. Brīnišķīgā svešiniece izrādās burve. viņa ir ar mieru ceļot kopā ar Tooru. Pirmajā piedzīvojumā izrādās, ka arī puisim piemīt maģija. Viņiem pievienojas arī galvenā varoņa māsa Akari.

Abi nolemj palīdzēt Čaikai sameklēt noslēpumainu artefaktu, īpaši, ja meitenei ir līdzekļi, lai uzturētu brāli ar māsu. Seriālā redzēsim, ka viņiem veiksies un vai šīs apburošā kompānija sasniegs savus mērķus.

http://seasonvar.ru/serial-9326-Grob_printcessy_CHajki.html

Varena impērija ir sabrukusi. Sabruka tā stipra ienaidnieka uzbrukumā, iekšēju konfliktu dēļ, galma intrigas, nodevības, augstprātība. Kaimiņu valstis nepalaida garām momentu un katra pasteidzās atraut no kādreizējā, varenā kaimiņa treknāku gabalu. Imperators Artūrs Gazs iet bojā no algotu slepkavu rokas. Viņa ķermeni, tāpat kā impēriju, sarausta gabalos, kā talismanus (maģijas pasaulē pat liela valdnieka un burvja ķermeņa daļas nav tie vājākie talismani). Tagad toīpašniekus nesauc citādi, kā par Astoņiem Varoņiem. Uz impērijas drupām sešas nācijas-uzvarētājas radīja vienotu padomi un iestājās miers.

Tooru Acura un viņa, tā sauktā māsa Akari bija algoti spiegi, taču tagad nevar savilkt kopā galus pasūtījumu trūkuma dēļ. naudas nav, mitekļa nav, kaut kļūsti par meža laupītāju. Reiz Tooru mežā satiek meiteni ar baltiem matiem. Nebūtu nekas dīvains, ja ne viena detaļa, meitene stiepj uz muguras milzīgu zārku... Vēlāk noskaidrojas, ka meitene ir - pazudusī princese Čaika, bojā gājušā imperatora meita.Tagad viņa meklē Astoņus Varoņus, lai atņemtu viņiem tēva atliekas un apglabātu tās. Toora un Akari nolemj palīdzēt princesei viņas lietā. Taču tagad izrādās, ka Varoņi ar savām armijām ir pret viņiem, bet arī princeses ir vairākas, taisi vai ģenētisku ekspertīzi.

http://seasonvar.ru/serial-10560-Grob_printcessy_CHajki-2-season.html

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/20853/Hitsugi_no_Chaika

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Chaika_-_The_Coffin_Princess

Viki lapa.

https://hitsugimenochaika.fandom.com/wiki/Hitsugi_no_Chaika_Wiki

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt3517016/

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=15524