Priecīga vēsts visiem "Zvaigžņu karu" faniem. Īrijā sākusies filmas 8. daļas filmēšana

16.maijs 2016  

Zinātniskās fantastikas franšīzes "Star Wars" ("Zvaigžņu kari") aktieri Marks Hamils, Deizija Ridlija un Adams Draivers piektdien ieradās Īrijā, kur sāksies astotās filmas uzņemšana, vēsta britu laikraksts "The Guardian".

image001Filmēšana notiks Īrijas ziemeļrietumos Atlantijas okeāna piekrastē, kur izbūvētas dekorācijas.

Aktieri tika pamanīti Belfāstas lidostā. Kamēr jaunie aktieri Ridlija un Draivers centās paslēpties no preses fotogrāfiem, Hamils žurnālistiem māja ar roku.

Filmēšana notiks Īrijas ziemeļrietumos Atlantijas okeāna piekrastē, kur izbūvētas dekorācijas.

 

 Uzņemšanas laukuma tuvumā uzņemtajās fotogrāfijās redzams liels, apklāts disks. Fani baumo, ka tur izveidota kosmosa kuģa "Millenium Falcon" jauna versija.

"Star Wars" astotā daļa tiks uzņemta vairākās vietās Īrijā.

Pagājušā gada nogalē iznākušās kinolentes "Star Wars: The Force Awakens" ("Zvaigžņu kari: Spēks mostas") noslēguma aina tika filmēta Skeligmaiklas salā Īrijā.

Kā jau ziņots, Lielbritānijas prinči Viljams un Harijs aprīlī viesojās "Pinewood" kinostudijā netālu no Londonas, kur daļēji tiek uzņemta sērijas astotā filma. Britu mediji ziņo, ka pēc tikšanās ar filmas aktieriem un pozēšanas fotogrāfiem ar gaismas zobeniem karaliskās ģimenes pārstāvji filmējušies maskēto impērijas trieciennieku lomās, tāpat kā iepriekšējā daļā to darīja "James Bond" ("Džeimss Bonds") filmu aktieris Daniels Kreigs.

"Star Wars" franšīzes astotā daļa tiks izrādīta kinoteātros no 2017.gada decembra.

Top of Form

 

Top of Form

 

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/221521/prieciga-vests-visiem-zvaigznu-karu-faniem-irija-sakusies-filmas-8-dalas-filmesana