Ponijmeitenes - lieliskais derbijs. Uma Musume: Pretty Derby

Anime, nosaukums arī "Meitenes - zirdziņi". Japāņu anime par paralēlo pasauli. Režisors Oikava Kejs. Seriāls radīts pēc S. Kosugi mangas. 2017. , anime 2018.

Ne katrs var būt par izcilu sportistu, taču Spešlai Vikai ir vienkārši neiedomājams skriešanas talants, savos jaunajos gados viņa ir kļuvusi gandrīz vai par pašu pazīstamāko meiteni-atlēti vēsturē. Taču meitenei vēl ir kur tiekties, viņa to pati arī saprot, tāpēc iestājas Treicenta akadēmijā, kur ir viens no labākajiem atlētikas klubiem un, kur viņa varēs vēl vairāk atklāt savu potenciālu. Tomēr, vai Spešļa spēs iekļauties sacensību atmosfērā, kas te valda? Skola ir slavena ar saviem atlētiem, kaut arī meitene vēl nav redzējusi ļoti spēcīgus sportistus, te viņu var gaidīt pārsteidzoši atlēti, pie kuriem ir ko pamācīties.

Otra anotācija.

Nost ar garlaicīgajā jāšanas sacīkstēm, kur izklaidējas tikai bagātnieki. Šajā anime zirgu skriešanu var izbaudīt visi skatītāji, liels vai mazs. Arī sacīkšu dalībnieku vidū īstus zirgus neatrast, toties ieraudzīsiet brīnišķīgas meitenes-ponijus, kuras skrien ne sliktāk kā labākie auļotāji! Lai debitētu sacīkstēs, jāiestājas īpašā Taisenas akadēmijā, kas atrodas Japānā. Turo brauc meitenes-poniji no visas valsts un pat no ārzemēm!

Mūsu varone Īpašā Nedēļa ar dodas uz turieni, eskojot savam sapnim. Viņa ir apsolījusi savai audžu mātei, ka noteikti kļūs par labāko meiteni-poniju visā Japānā! Lai sasniegtu savu mērķi Īpašā Nedēļa pieņem izaicinājumu un cenšas iekļūt labākajā skolas komandā. Uzvarēt viņai neizdodas, bet meiteni pamana citas komandas treneris, uz komandu pāriet arī Klusējošā Suzuka - ponijs, ar kuru tā sajūsminās Nedēļa. Tālāk mūsu ambiciozajai ponijmeitenei ir daudzas aizraujošas sacīkstes, kurās viņa varēs paspīdēt ar savu talantu, pacīnīties ar daudzām izcilām sportistēm un kļūt par soli tuvāk Trīskāršā Kroņa titulam, ko iegūst tikai paši labākie poniji.

Seriāls krieviski.

https://anistar.me/6410-devushki-poni-slavnoe-derbi-uma-musume-pretty-derby-devochki-loshadki-miloe-derbi.html

Arī te:

http://animevost.org/tip/tv/2078-uma-musume-pretty-derby.html

Fanu lapa. https://myanimelist.net/anime/35249/Uma_Musume__Pretty_Derby

Ievaddziesmiņa. https://www.youtube.com/watch?v=zUNadqs1qMQ

Vikipēdija. https://en.wikipedia.org/wiki/Uma_Musume_Pretty_Derby

Viki lapa. http://umamusume.wikia.com/wiki/Uma_Musume_Wiki

Kritika, jo ir cilvēki, kurus šis anime ļoti aizskar. Meitenes, kas tiek pārvērstas par zirgiem! Ārprāts! https://www.syfy.com/syfywire/why-people-are-going-nuts-about-horse-girl-racing-anime-uma-musume-pretty-derby