Pilns aptumsums. Total Eclipse

2012. gada japāņu anime. Zinātniskā fantastika, arī alternatīvā realitāte. Režisors Takajuki Inagaki

Ap 2001. gadu uz Zemes ir palikuši maz cilvēku. Jau ap 30 gadus, no 1973. gada planētu ir sagrābuši atnācēji, kuri sākumā iebruka Mēness bāzē, nokāva visus tās iemītniekus, bet pēc tam ķērās pie Zemes.Izglābties izdevās tikai nelielai cilvēku grupai Eirāzijā, palīdzēja viņiem milzu roboti.

No planētas izdzīvojušiem stūrīšiem, gandrīz neskarta bija palikusi tikai Japāna. Šīs salas spēja apturēt ļaunos atnācējus, pateicoties savai izdevīgajai atrašanās vietai. Izdzīvoja arī daži simti krievu un amerikāņu. Visiem bija jāapvienojas, lai pieveiktu citplanētiešus.

Meitene Jui Jakamura (Takamura), samuraju parašu glabātāja, pagaidām mācās skolā, taču tieši viņai ir lemts glābt savu valsti un visu pasauli no ļaunuma spēkiem. Viņa dodas uz Aļasku uz vienu no palikušajām, slepenajām bāzēm.

Šajā vietā nonāk arī zinātnieki no visas pasaules. Viņi izstrādā jaunus mehānismus, modernākus robotus, kas spēs, ne vien apturēt, bet arī reizē uz visiem laikiem iznīcināt ienīstos atnācējus. Te palīdzēs meitenes Takamuras un jauno mašīnu pilotu-izmēģinātāju spēks un drosme...

http://seasonvar.ru/serial-4862-Polnoe_zatmenie-1-season.html

Angļu valodā.

https://www.crunchyroll.com/total-eclipse

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/11021/Muv-Luv_Alternative__Total_Eclipse

Viki lapa.

http://muvluv.wikia.com/wiki/Muv-Luv_Alternative_Total_Eclipse

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=13251