Pie Borneo noķerta ļoti dīvaina jūras radība

image001DELFI Izklaide | 07. novembris 2013

Foto: Borneo monstrs

Šonedēļ mediju ievērību visā pasaulē izpelnījusies kāda ļoti dīvaina radība (attēlā), kura izzvejota Dienvidķīnas jūrā pie Borneo salas krastiem. Noslēpumainā "zivs" jau tiek dēvēta par vienu no baisākajām un neglītākajām jūras būtnēm, kāda jebkad atrasta.

Šī radība ir apmēram pēdu gara, tai ir liela galva un ķermenis virzienā uz asti sašaurinās. Dīvaino dzīvnieku vēl jo unikālāku padara ilkņiem līdzīgi izvirzījumi pie mutes un dzeloņi, kuri klāj visu ķermeni, vēsta ārzemju mediji.

Šis loms pagadījies makšķernieka Sapara Mansara tīklos, kurš nekavējoties savu atradumu devās mājās atrādīt sievai, bet vēlāk arī sazinājās ar atbildīgajām instancēm, lai beidzot noskaidrotu, kas ir šī jūras radība.

Tiesa, zinātniekiem pagaidām nav izdevies noteikt, kas tas ir par "zvēru", taču talkā pieaicināti papildspēki, lai radījumu identificētu. Savukārt, kamēr profesionāļi lauza galvas par līdz šim nezināmo zivi, Mansara ģimene jūras būtnei jau devusi savu nosaukumu - bruņu zivs-, iedvesmojoties no tās asajiem dzeloņiem.

"Mans vīrs noķēra šo radību, un es biju ļoti pārsteigta, kad to ieraudzīju. Kad vīrs to pārnesa mājās, mūsu bērni kļuva vai mēmi tās formas un unikalitātes dēļ," ārzemju medijiem pastāstījusi Sapara sieva Siti, kura uzskata, ka zivs ir Dieva dāvana, tādēļ to izkaltēs un mājās glabās goda vietā.

http://www.delfi.lv/izklaide/divaina-pasaule/mistika/pie-borneo-nokerta-loti-divaina-juras-radiba.d?id=43795526#ixzz2l4QOAuA1