Personību tipi anime

Pēc tā paša autora sapulcētiem attēliem, kā bija dere tipos. Taču šoreiz citādākā rakursā

https://www.youtube.com/watch?v=0lbD5zpCxww

Pirmie trīs attēli - tikai ievads. Raksturojumi sākas ar ceturto bildi.

1. AHO.

Atklāta, ne visai gudra, bet jautra persona, visai liela muļķe jebkādā ziņā, skolas testos pat saņem nulli. Viņai pietrūkst intelekts, tomēr viņa ir ļoti enerģiska, lai sasniegtu to, ko grib, tāpēc visa tā rezultātā, viņa bieži iekuļas smieklīgās situācijās, ar enerģiju un drosmi cenšoties panākt to, ko vēlas.

2. BOKUKKO.

Ar šo terminu apzīmē meitenes, kas uzvedas ļoti puiciski, ir sportiskas. Boku ir termins, ko vairāk lieto zēniem. Ja arī japāņi ar katru gadu kļūst ar vien dzimumneitrālāki, tomēr pie reālām meitenēm šis tipāžs ir mazāk sastopams, nekā anime vai videospēlēs. Šim tipam atbilst arī angļu vārds "tomboy", ko var tulkot kā "meitene-pašpuika".  Reizēm tas norāda, ka minētā meitene nav informēta par sociālajām normām.

3. BUKAKO.

Parasti atrodas citu personāžu pakļautībā. Neizrāda, vai nesaprot cilvēciskas emocijas. Ir vēsas pret visiem, izņemot savu saimnieku. Izpilda jebkādas viņa pavēles.

4. ČINIBOU.

Personāži, kas uzskata, ka viņiem piemīt superspējas. Visbiežāk ir runa par japāņu vidusskolas skolēniem. Kaut arī tas nav obligāti. Visos gadījumos viņu apģērbs ir visai ekscentrisks un runas veids - neparasts.

5. ČUGOKUJOU.

Parasti ģērbjas tradicionālos ķīniešu tērpus, zina kaujas mākslas. Vairums no viņiem arī ir ķīnieši, taču tas nav obligāti.

6. DAMEKO.

Parasti velta savu dzīvi kaitīgiem ieradumiem. Piemēram, alkohola pārmērīga lietošana, vai azartspēles. Protams, tas visvairāk kaitina apkārtējos, taču tas nenozīmē, kā šie personāži ir bezpalīdzīgi un paši netiek ar savām problēmām galā.

7. DOHIKKO.

Ļoti neveikli personāži, bieži klūp, Viņu sliktā koordinācija nezina robežas. Taču tas ne vienmēr nozīmē, ka personāžs ir muļķis.

8. DONKAN.

Šie personāži nepazīst vai neatzīst, ka otram cilvēkam arī var būt jūtas. Viņi var smieties sejā tam, kurš tikko ir atzinies viņiem mīlestībā, uztverot to kā joku.

9. HAKASE.

Bieži staigā ārstu halātos. Nodarbojas ar visdažādākiem, ģeniāliem izgudrojumiem. Parasti ir ļoti atklāti, kas attiecas par viņu personīgās dzīves detaļām.

10. HARAGURO.

Publikā uzvedas mīļi un draudzīgi. Taču tā ir tikai maska, lai slēptu savu sabojāto un cinisko raksturu no apkārtējiem.

11. HARAPEKO ČARA.

Šāds personāžs vienmēr ir izsalcis un, kā likums, nekad neuzbarojas, kaut ēd ļoti daudz.

12. HETARE.

Ļoti bezpalīdzīgi ur pilnīgi atkarīgi no citiem personāžiem. Bez palīdzības var pazust vai pat nomirt badā.

13. IHIMEKO.

Huligāni, kas cenšas sabojāt dzīvi citiem. Šos varoņus bieži izmanto, lai galvenajam varonim radītu papildus problēmas. kaut arī dažeiz ar laiku viņi var kļūt draugi.

14. KAVAIKO.

Personāži, kas uzveds kā mīļi bērni. Arī ģērbjas attiecīgi. Tomēr var būt spītīgi un dusmoties par sīkumiem, kā jau bērni. Turklāt viņu vecumam nav nozīme.

15. KIMOIKO.

Antisociāli un depresīvi personāži. Kaut arī viņu uzvedība atgrūž citus, bieži biņu raksturā ir kāda mīļa puse.

16. NISETOŠI.

Šādi personāži  daudz vecāki par savu izskatu, taču parasti uzvedas atbilstoši tam.

17. OHOSAMA.

Cēlušies no augstdzimušām ģimenēm. Taču necenšas īpaši akcentēt savu bagātību, lai nostādītu sevi augstāk par citiem.

18. OREKKO.

Visai vīrišķīgi personāži, kur cenšas ar to sasniegt virsotnes. Kā likums, nodarbojas ar sevis pilnveidošanu, ar cīņas sporta veidiem.

19. OSANANAHIMI.

Līdzīgi deredere. Taču ir mierīgāki un labestības pilni. Palīdz visiem nesavtīgi. Citu laime viņiem ir lielāka prioritāte, kā pašu personīgā.

20. OTAKU.

Personāži, kas savam hobijam velta lielāko dzīves daļu. No vienas puses, viņi ļoti labi pārzina tēmas, kas viņus interesē. Viņus var izmantot kā rokasgrāmatas. taču no otras puses, viņu zināšanas citās sfērās var būt labākas.

21. ŠJOHO.

Parasti, minētā žanra varones. Uzcītīgas, draudzīgas un nevainīgas šī vārda visās nozīmēs. Tomēr, lai pastiprinātu iespaidu, tad nav īpaši talantīgas. Kaut arī vienmēr ļoti cenšas.

22. CUNCUN.

Kā jau sapratāt, tad ir līdzīgi cunderēm. Tas ir nemaina savu uzvedību, neatkarīgi no tā, kādi apstākļi vedojas. Cik dziļas nebūtu viņu attiecības ar mīļoto cilvēku.

23. CUNŠUN.

No pirmā acu skata, līdzīgas iepriekšējam tipam. Taču atgrūž visus no sevis tāpēc, ka baidās savainoties. Šie personāži vēlāk nožēlo savu izturēšanos.

24. CUNPURE.

Šie personāži bieži nav godīgi pret sevi, taču ir godīgi pret citiem. Tās ir labas meitenes, ko var viegli apmānīt, sirdsšķīstas. Var rīkoties cietsirdīgi, bet savas kļūdas atzīst.

25. JAMATO NADEŠIKO.

Tradicionāla japāņu sieviete, piedalās tradicionālos mākslas veidos. Ģērbjas attiecīgi un valoda ir piemērota formāli.

26. JANGIRE.

Termins līdzīgs jandere. Taču viņu slepkavnieciskās tieksmes nav saistītas ar mīļotā pakļaušanu sev. Tomēr ir aukstasinīgas slepkavas. Attaisnot nevar, taču viņu darbībām ir pamatotāka motivācija.

Vēl jau ir daži termini, kas nav tik nozīmīgi, tomēr autors negrib, lai viņa video nebūtu pārāk garš un garlaicīgs.