Persona: trijotnes dvēsele /Persona - Trinity soul

2008. gada daudzsēriju anime, režisors Macumoto Dzjuns.

Jūsu uzmanībai asas sižeta daudzsēriju filma, kas vēsta par trīs nešķiramu draugu dzīvi un aizraujošiem piedzīvojumiem. Iepazīstieties tuvāk ar viņiem.

Vecākais no varoņiem ir nopietns un atbildīgs puisis Rio, pie kura ģimenwes apstākļu dēļ ir atbraukuši divi jaunākie brāļi - Šins un Dzjuns. Rio ir vietējā policijas iecirkņa priekšnieks. Viņš ar saviem padotajiem nodarbojas ar nopietnu noziegumu izmeklēšanu. Kādā reizē pilsētā noslēpumainā veidā sāk pazust pusaudži. Šins ar Dzjunu piedāvā brālim savu palīdzību izmeklēšanā, piedāvājot kļūt par ēsmu. Specoperācijas laikā Dzjunu nolaupa nezināmi ļaundari. tagad abiem brāļiem par katru cenu ir jāsaprot, kas stāv aiz nolaupīšanās un jānotver ļaundari.

http://seasonvar.ru/serial-7371-Persona_-_Dusha_troitcy.html

Persona 3. Filma.

Pilnmetrāžas seriāls. Anime, 2013. Režisori: Akitaja Noriaki, Keitaro Motonaga, Taguti Tomohisa.

"SEES" -  ir slepena organizācija, kas bāzējas kādas vecākās skolas telpās. Šajā klubā ietilpst labākie audzēkņi, kuri cīnās par tiesībām izglābt pasauli un aizsargāt parastos cilvēkus no šausmīgā likteņa! radījumi, kas mīt tumsā, ienāk mūsu pasaulē. Tikai galvenie varoņi spēj aizsargāt planētu no negaidītajiem viesiem. Projekts "Persona 3" stāsta par drosmīgiem jauniešiem, katram no viņiem ir kādas unikālas spējas. Filma balstās uz lomu spēles, kas iznākusi tālajā divi tūkstoši sestajā gadā. Veltīts visiem datorspēļu faniem un spriedzes filmu cienītajiem, patīkamu skatīšanos.

http://seasonvar.ru/serial-18775-Persona_3.html

Persona 4. Animācija, 2 sezonas.

2011. gada seriāls, anime. Režisori: Seidzi Kisi, Micuhiro Karato, Kodzi Jošikava. Otrā sezona, 2014. gads.

Ko mēs vispār zinām par Japānu un nelieliem japāņu ciematiem? Pēc būtības, neko. Pārsvarā tagad rāda japāņu dzīves veidu pilsētā, bet ciematiņu iemītniekiem tādu uzmanību nepievērš. Taču, kas īstenībā var notikt ar cilvēkiem, kuri nolēmuši apmesties maz apdzīvotajos Aizejošās Saules valsts laukos, to vairums nezina. Tādās vietās japāņi var saskarties ar lieliem pārsteigumiem, kas izsauc neticamas šausmas.

Reiz galvenais varonis Ju Narukami atbrauc paciemoties pie tēvoča mazpilsētā, kas izrādās ne tik klusa vieta. Pilsētā notiek baisu slepkavību sērija, kas spiež iedzīvotājus slēpties mājās. Gan mājās, gan ielās viņus gaida slepkava, no kura nav glābiņa. Varonis cenšas saprast šausmīgo slepkavību iemeslu un izskaitļot slepkavas personību. Taču jauneklis pat nevar iedomāties, cik bīstamā stāvoklī viņš sevi nostāda...

http://seasonvar.ru/serial-6035-Persona_4.html

Persona 5. Animācija.

2018. gada anime. Režisors Masasi Isihama.

Rens Amamija nokļūst uz apsūdzēto sola par uzbrukumu meitenei. Puisim, reāla apcietinājuma vietā, izdodas saņemt sodu tikai labošanās darbu veidā. Viņš dodas uz tokiju, kur sāk savus darbus. Viņam ir jādzīvo kafejnīcas "Leblank" bēniņos, tāpēc viņa dzīvi par laimīgu un pienācīgu ir grūti nosaukt. Jau pirmajā dienā puisis iepazīstas ar vietējo huligānu Rjudži Sakamoto. Tāpat neiztiek bez tikšanos ar jauno skaistuli Annu Takamaki. Neskatoties uz tikšanos, puisim nav viegli, jo skolā visi uzskata viņu par nelieti un noziedznieku. Dzīve taisa kūleni, kad puisis iepazīstas ar mīļu radījumu, kas kaut kur atgādina kaķi. Tā ir morgana, kas piedāvā puisim doties neaizmirstamā ceļojumā. Kas gan var iedomāties, ka personāžs dosies uz citu dimensiju, kur satiksies ar netaisnību, kas valda vietējo iedzīvotāju vidū. Tie izrādās spiesti ciest kungu patvaļu, tāpēc Rens izveido cīnītāju grupu par taisnību un godu. Savdabīgo tautas atriebēju pulkā nokļūst ar galvenā varoņa jaunie paziņas. Vai viņi spēs kļūt par citas dimensijas jaunajām leģendām?

http://seasonvar.ru/serial-18776-Persona_5.html

Attēls arī no lomu spēles Persona 5, varone - kosplejs Tae Takemi.

Persona – ir populāra japāņu franšīze ni vairākām lomuspēlēm, anime un grafiskiem romāniem. Neskatoties uz japānisko izcelšanos un specifisko saturu, tā ir spējusi iekarot lielu pielūdzēju armiju visā pasaulē.

https://zen.yandex.ru/media/id/5ca12b283dd2f700b3b0ab42/podborka-kospleia-s-simpatichnymi-devushkami-5d26376c46f4ff00ad88c555

Personu seriālu Viki lapa.

https://megamitensei.fandom.com/wiki/Persona_(Series)

Animācijas seriāli;

Persona -trinity soul-

Persona 4 The Animation

Persona 4 The Golden Animation

Persona 5 The Animation The Day Breakers

Persona 5 The Animation

Filmu adaptācijas:

Persona 3 The Movie

Persona 4 The Animation -The Factor of Hope-

Kino lapa par pirmo seriālu.

https://www.imdb.com/title/tt1161682/

Turpat arī par tālākiem var atrast.