Pēdējais trimdinieks 2. Last Exile 2

2003. gada seriāla (par to jau bija apraksts agrāk) turpinājums vai pareizāk sakot cits stāsts, 2011. gads. Režisori: Tjoru Jošida, Ēriks P. Šermans, Jasunori Urata. Pilns nosaukums: "Last Exile: Fam, the Silver Wing". Arī - Last Exile: Gin'yoku no Fam.

Darbība notiek uz Zemes. Kas gan ar to ir noticis? Tās pavadoņu skaits ir palielinājies, bet resusrsu un derīgo izrakteņu ir kļuvis mazāk. Pasaulē ir kļuvis par šauru, tā kā tur ir parādījušies kolonisti, ko atveduši kuģi – „izdzītie”. Resursi beidzas, sākas nežēlīgs karš par saldūdeni, kas atrodas Lielajā ezerā.

Turānas karaliste un Adesas Federācija ir divi naidīgi spēki. Trešais ir nebēdnīgi pirāti, kuru patvērums apslēpts kalnos, ko klāj sniegi. Lidojošie cietokšņi ir neieņemami, bet vanšipi – vespi iedveš šausmas svešajiem gaisa kuģiem. Taču arī te ir spēles noteikumi: neeksistē apkaušana, ne staigāšana pa dēli – tikai izpirkums. Karaliene Liliana un viņas māsa Milija bēg, kad pārsteidzošā veidā viņas nodod Adesa, ar ko vajadzēja noslēgt pamieru, taču tā uzbrūk. Karalisko kuģi brīnumaini izglābj pirāti, citādi neizbēgami notiktu nelaime. „Kalniešu” labākie piloti ir Fama un Dio, kaut arī pavisam jauni. Te arī sākas īsta pekle – cietsirdīgs karš. Liliana sadarbojas ar pirātiem, bet Milija un Fama apvienojas, viņām pievienojas navigatore Žizele. Taču Adesa spēki ir pārsvarā... Tās armija ir sagrābusi lielāko zemju daļu. Taču varoņi neskumst un atrod drosmīgus risinājumus sarežģītajā situācijā. Jauna šaha partija norisināsies visās vietās. Galvenais, laikus nolikt bandinieku.

http://seasonvar.ru/serial-4241--Izgnannik-2-season.html

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Last_Exile_episodes

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/10336/Last_Exile__Ginyoku_no_Fam

Viki lapa.

http://lastexile.wikia.com/wiki/Last_Exile_-_Fam,_the_Silver_Wing

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=12501

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt2142293/

Rēvija.

https://opuszine.us/reviews/last-exile-fam-the-silver-wing-2011-koichi-chigira