Paspēlēsimies. Asobi ni ikuyo

Alternatīvs nosaukums: "Paspēlējies ar mani maigi". Angļu nosaukums: "Asobi ni Ikuyo: Bombshells from the Sky", arī "Kaķu planētas skaistules" (ASV). Japāņu anime. Režisors Yooichi Ueda, 2010. gads. Anime jaunākai pusaudžu auditorijai. Citplanētiešu ierašanās kaķu meiteņu izskatā, visi zemes slepenie dienesti un armija stāv uz ausīm, bet - neko nevar padarīt. Viegla izklaide, ar trakām problēmām, ko viegli atrisināt.

Mēs gaidījām-gaidījām un beidzot sagaidījām... citplanētieši ieradās uz planētas Zeme! Tikai, ko grib mūsu saprāta brāļi? Ko nozīmē viņu vēstījums: "Paspēlēsimies?" Kamēr zinātnieki cenšas saprast esošo situāciju, "planētas viesi" jau ir nodibinājuši kontaktu ar mums...

Jauns 16 gadu vecs puisis Kio Kakadzu no Okinavas atmostas savā gultā, atver acis un... atklāj sev blakus apburošu būtni - jauku meiteni ar austiņām un asti, gluži kā kaķim.

Simpātiskais radījums vārdā Erisa izturas, it kā nekas nav noticis un pastāsta pārsteigtajam Kio, ka ir ieradusies no tālas planētas Kjatija ar svarīgu misiju - kultūras apmaiņa un personīgu (o-o-o, ļoti personīgu kontaktu) nodibināšana ar Zemes cilvēkiem. Tā pie viņiem ir pieņemts, un viss ir kārtībā...

Saprotams, ka nepaiet pat dažas stundas, kad Kio māja pārvēršas par citplanētiešu pārstāvniecību, bet pats viņš it kā kļūst par diplomātu. Valdības organizācijas, kas pavisam ne tā iedomājas kontaktu ar citu pasauļu pārstāvjiem, tūlīt pat cenšas ņemt situāciju savās rokās.

Tikai tad galvenais varonis saprot, ka pasaule, kurā viņš ir dzīvojis, ir iekārtota pavisam ne tā, kā viņš to iedomājies agrāk! Bērnības draudzene pēkšņi pārvēršas aģentē, kura grib iestāties CIP, skolotāja ir slepenas organizācijas biedre, bet "botans" brillēs ir nežēlīgs killeris.

Kur šajā stāstā ir palikušas meitenes - kaķes?

Seriāls krieviski. http://seasonvar.ru/serial-8921-Pojdem_poigraem.html

Anime enciklopēdija. https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=10687

Viki lapa. http://asobi.wikia.com/wiki/Asobi_ni_iku_yo!_Wiki

Angļu tulkojumā. https://www.dailymotion.com/video/x68cdfd

Ieroču datu bāze. http://www.imfdb.org/wiki/Cat_Planet_Cuties

Stāsts par mangu. https://www.mangaupdates.com/series.html?id=7245