P. M. Fristouna. Tumsas zieds

P. M. Freestone. The Darkest Bloom

Aramtešas impērijā vara pieder tiem, kas valda pār aromātiem

Ziedu Mēness naktī, kad tumsa ieskauj zemi, uzplaukst tumšākais no visiem ziediem - dahkai. Viņa aromāts spēj dāvāt savam īpašniekam bagātību, varu un varenumu. Taču ieraudzīt brīnumainos ziedus var tikai vienu reizi tūkstoš mēnešu laikā. Tieši šajā naktī liesma aptvēra svētos dārzus, un uguns vidū atrada troņmantinieka ķermeni, kurš bija kļuvis par upuri senai indei. Pretinde bija tikai pasaka, kam nebija iespēja kļūt par realitāti. Taču Rakelei, nabaga meitenei ar talantu uz aromātu maģiju un uzticīgajam prinča miesassargam Ešu nāksies atrast eliksīru, kas spētu izārstēt nākamo valdnieku. Tādēļ viņiem ir jāatrod bibliotēka, kas zudusi smiltīs, un jāatklāj noslēpumi, kas radīti laiku sākumā. Lai glābtu impēriju Ešam un Rakelei nāksies stāties pretī, ne vien varenai armijai, bet arī iekšējiem dēmoniem.

https://www.livelib.ru/book/1003270822-tsvetok-tmy-p-m-fristoun

Otrā grāmata iznāks šogad. 2020.

Mājaslapa.

https://www.pmfreestone.com/

Par autori.

P. M. Freestone ir jauno pieaugušo fantāzijas autore. Viņas fantastikas debijas romāns "Shadowscent: The Darkest Bloom" tika publicēta "Scholastic" 2019.

P. M. Freestone raksta jauno pieaugušo fantāziju un spekulatīvu fantastiku. 2019. gadā viņas debijas romāns “Shadowscent: The Darkest Bloom” iznāk Apvienotajā Karalistē un ASV (Scholastic), un līdz šim ir tulkots vēl septiņās valodās, savukārt viņas īsie stāsti pieaugušajiem un jauniešiem ir parādījušies dažādā drukātā veidā un tiešsaistes vietās. Viņa ir Clarion Writrs Workshop absolvente, Skotijas Book Trust Jaunā rakstnieka balvas ieguvēja un tika izvēlēta SCBWI 2018. gada neatklāto balsu antoloģijai. Viņai ir grādi arheoloģijā, reliģijas vēsturē un socioloģijā, kā arī doktora grāds infekcijas slimībās un starptautiskajā attīstībā. Sākotnēji atbraukusi no Austrālijas, viņa tagad sauc Skotiju par savām mājām.